Beşiktaş’tan Anderson Talisca ve Sergio Ramos açıklaması!

Transferde uzunca bir süredir ismi Beşiktaş ile anılan Anderson Talisca ve Sergio Ramos’un geleceği büyük bir merak konusu haline gelmişken, Beşiktaş resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu açıklamayla birlikte transfer görüşmelerinin sona erdirildiğini açıkladı.

Beşiktaş’tan Anderson Talisca ve Sergio Ramos açıklaması!
A+
A-
22 Ağustos 2023 09:59

Beşiktaşlı taraftarların transfer sürecini büyük bir heyecanla birlikte takip ettiği iki yıldız futbolcudan, kulübün yapmış olduğu resmi açıklama neticesinde kötü haber geldi.

Taraftarlar dört gözle Talisca ve Ramos’u bekliyordu!

Transfer söylentilerinin her geçen gün artması, farklı bir iddia ortaya atılması üzerine Beşiktaş JK yaptığı açıklamayla birlikte bu söylentileri sona erdirdi.

Beşiktaş’ın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, Anderson Talisca ve Sergio Ramos’un transfer süreçleriyle ilgili olarak;

Yazılı ve görsel basınla sosyal medyada Kulübümüzle ilişkilendirilen profesyonel futbolcular Anderson Talisca ve Sergio Ramos ile ilgili açıklamamızdır: Her kulübün, her başkanın ve her teknik adamın kadrosunda görmek isteyeceği, kaliteleriyle dünya futbol piyasasında önemli bir yere sahip başarılı futbolcular Anderson Talisca ile Sergio Ramos, Kulübümüzün de transfer gündeminde yer almışlardır. Bu doğrultuda; gerek Anderson Talisca ve kulübüyle gerekse de bonservisi elinde bulunan Sergio Ramos’la temas kurulmuş; Kulübümüzün menfaatleri gözetilerek yürütülen görüşmeler, maddi konulardaki anlaşmazlıklar nedeniyle sona erdirilmiştir. Kamuoyunun ve taraftarlarımızın bilgilerine saygılarımızla sunarız. ” ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.