Bir sağ stoper gelirse şaşırmam!

Serdar Sarıdağ, Beşiktaş’ın Weghorst planını ve transfer hedeflerini A Spor’da değerlendirdi.

A+
A-
25 Haziran 2022 20:18

Serdar Sarıdağ’ın açıklamaları şöyle:

“WEGHORST UZUN SÜREDİR TAKİP EDİLİYOR”

“Direkt Ismael hocanın dediği ‘Bize karşı kapalı oyun oynanıyor. O kalabalık içerisinde her iki ayağını iyi kullanabilen, aralara pas atabilen, asist özelliği çok güçlü olan, duvar olabilecek, duvar pası yaptığında orada dik durabilecek, hava topu, hava hakimiyeti olan bir santrfor’ diyor. Weghorts’un bu özellikleri uyuyor. Adam Buksa da uyuyor, Sörloth da uyuyor. Bu tarzda oyuncular da çok fazla yok aslında. Bence Veghorst işi uzun süredir takip edilen bir şey. Yani böyle bir hikayede Buksa olmadı, Sörloth olmadı, hadi dedim buna gidelim falan gibi bir durum yok ortada. Planlı bir şey gibi görünüyor.”

“BEŞİKTAŞ BONSERVİSİNİ ALABİLİR”

2.8 milyon Euro yıllık ücreti var. 12 bin 500 Euro maç başı var. Kiralama bedeli yok. Çünkü öyle bir maddesi varmış. Burnley küme düştüğü zaman kiralama bedeli almaksızın kiralanır gibi bir durum var. Beşiktaş alabilir. Oturup konuşabilir. Oyuncu kalmak istiyorsa bence bir belirlenmiş bir bonservis bedeli vardır. Mario Gomez’in arkasından baktıkları gibi bakmak istemiyorlar. Şu bir gerçek kağıt üzerinde olacak gibi duruyor.”

“BİR SAĞ STOPER GELİRSE ŞAŞIRMAM”

“İki santrafor aldıktan sonra bir stoperi de zaten aldın. Diğer tarafta bakacağız diyorlar. Her iki kanadı oynayabilen bir kanat oyuncusu, hem İsviçre Ligi’nde bakıyorlar hem de Portekiz’de bakıyorlar. Bir sağ stoper gelirse ben şaşırmam çok yönlü.”

Kaynak:Duhuliye.com

 

 

 

 

 

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.