Çalışmalar başladı!

Beşiktaş’ta flaş gelişmeler yaşanıyor. Corona virüs salgını nedeniyle liglere ara verilmesinin ardından sporcular çalışmalarına evlerinde devam ediyordu.

Çalışmalar başladı!
A+
A-
20 Nisan 2020 12:22

Beşiktaş’ta da hazırlanan programlar doğrultusunda bireysel antrenmanlarını sürdüren futbolcuların, Nevzat Demir Tesisleri’nde antrenman yapabileceği belirtilmişti.

Uzun süredir kapalı olan tesislerin kapıları bugün itibari ile açıldı.

Tesislerde çalışma isteğinin oyuncular tarafından geldiği ve kaptan Burak Yılmaz aracılığıyla yönetime iletildiği öğrenildi.

Tesislerde çalışmak isteyen futbolcular bugün itibari ile çalışmalarına başlayabilecekler.

Gelen bilgilere göre ise tesislere giden ilk futbolcular Burak Yılmaz, Atiba, Adem Ljajic, Umut Nayir ve Domagoj Vida oldu.

Yabancı futbolcular bireysel çalışacak

Teknik direktör Sergen Yalçın’ın da yer alacağı antrenmanlar, 4’erli 2 grup halinde her gün 8 oyuncunun katılacağı şekilde planlandı. Antrenmanlar sırasında tesislerde az sayıda personel futbolculara eşlik edeceği öğrenildi. Ülkelerine dönen yabancı oyuncular, antrenmanlarını bireysel olarak sürdürecek.

En risksiz bölge Nevzat Demir

Beşiktaş kulübü bu kararı almadan önce bir sağlık firmasına denetleme yaptırdı ve Nevzat Demir Tesisleri’nin bölge olarak en risksiz bölge olduğu belirtilmiş.

(Fanatik)

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.