Cedric Soares’in transferinde yeni gelişme!

Cedric, Fernando Santos’un yanına gelmek istese de gelen haberler henüz hiçbir şeyin net olmadığını gösteriyor.

Cedric Soares’in transferinde yeni gelişme!
A+
A-
22 Ocak 2024 08:46

Arsenal’in Portekizli defans oyuncusu Cedric Soares’in Beşiktaş’a transferi yılan hikayesine döndü. 32 yaşındaki oyuncu milli takımdan hocası Fernando Santos’un yanına gelmek istese de gelen haberler henüz hiçbir şeyin net olmadığını gösteriyor.

Geçtiğimiz hafta Cedric Soares’in Beşiktaş’a transferi ile yoğun bir şekilde bağlantısı vardı. Ancak transfer bombacısı Fabrizio Romano, ‘hiçbir şeyin yakın zamanda olmayacağını’ iddia etti.

ARSENAL’DE AYRILACAK OYUNCULARDAN BİRİ

Caught Offside’a konuşan Romano, Cedric Soares’in bu ay Arsenal’den ayrılacak birkaç oyuncudan biri olabileceğini iddia etti. Şu açıklamayı yaptı:

‘Şu aşamada yakın zamanda bir şey yok ama önümüzdeki hafta ayrılıklarda bir miktar hareket olabilir, bakalım. Cedric Soares de bu isimlerden biri. Net anlaşma yok. Prensipte anlaşma var. Oyuncu da Türkiye’ye ve İstanbul’a sıcak bakıyor. Burada forma giymemektense güvendiği Santos’la birlikte Boğaz macerasına ve yeni bir meydan okumaya sıcak bakıyor. Önümüzdeki hafta her şey belli olur.’

FORMA GİYMEK İÇİN TAKIMDAN AYRILMASI ŞART

Haftada 100 bin sterlin (yılda 5.2 milyon sterlin) kazanan defans oyuncusu son birkaç yılda sıralamada düştü. Arteta’nın planlarında yer almıyor. Forma giyme şansı yok denecek kadar az. Yedek beklemek için yaşı fazla. Oynamadıkça çok geriye gider. En az 3 sene daha üst düzey futbol oynamak istiyor.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.