Cenk ve Ersin’den manevî destek

Cenk Tosun ve Ersin Destanoğlu, Beşiktaşlı depremzede gençlerle görüntülü görüşüp destek olduktan sonra imzalı forma sözü verdiler.

Cenk ve Ersin’den manevî destek
A+
A-
14 Şubat 2023 12:54

Enkaz altından kurtarma çalışmaları sürerken bölgedeki yaraları sarmaya da devam ediliyor. Josef de Souza ve Ahmet Nur Çebi’nin ardından Cenk Tosun ve Ersin Destanoğlu’ndan da destek geldi.

Cenk Tosun, kendisinden imzalı forma isteyen minik Cavit’e kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla en kısa sürede isteğini gerçekleştireceğini açıkladı. Duygularını videoda aktaran Tosun Paşa, “Cavit kardeşim, sen bizim mucizemizsin. Formayı hallediyorum, eski gücüne kavuşunca da maça bekliyoruz seni. Seni çok öpüyorum canım kardeşim.” ifadelerini kullandı.
Beşiktaş’ın kalecisi Ersin Destanoğlu İzmir’in Çeşme ilçesinde bir otele ailesiyle birlikte yerleştirilen 16 yaşındaki Adil Güroğlu ile görüntülü görüşerek, geçmiş olsun dileklerini iletti.
Ersin Destanoğlu ise Çeşme Belediye Spor Kulübü antrenörlerinden Doğukan Aktaş’ın kendisine depremzedeleri ilçede ağırladıklarını söylemesinden sonra gençlerle görüşmek istediğini iletti. Ardından ailesiyle birlikte Çeşme’de bir otele yerleştirilen Beşiktaşlı Adil Güroğlu ile görüntülü görüşen genç file bekçisi, Güroğlu’na geçmiş olsun dileklerini ileterek imzalı formasını göndereceğinin sözünü verdi.
(Kaynak: beIn Sports)
https://www.youtube.com/watch?v=f9c9ED_6ico
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.