Ceyhun Kazancı’dan transfer sözleri!

Beşiktaş Sportif Direktörü Ceyhun Kazancı transfer hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Kazancı, öncelik verdikleri bölgeleri duyururken, Hakim Ziyech, Samet Akaydın ve Sofiane Feghouli hakkında da önemli ifadeler kullandı.

Ceyhun Kazancı’dan transfer sözleri!
A+
A-
8 Aralık 2022 10:44

Siyah-Beyazlı kulübün sportif direktörü Ceyhun Kazancı, hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Beşiktaş ’ın transfer çalışmalarıyla ilgili olarak son durumu paylaştı.

İlk olarak öncelik verdikleri bölgeler hakkında konuşan Kazancı, “Şenol hocamız hücum hattını yeterli görüyor. Şu ana kadar bir talepte bulunmadı.

Savunma için bazı düşüncelerimiz var. Arthur Masuaku, iyi bir oyuncu ancak sakatlığının etkisi sebebiyle o bölgeye güçlü, fizikli bir alternatif olabilir” ifadelerini kullandı. Kulüp hakkında çıkan Caner Erkin iddiası için de konuşan Kazancı, “Caner ve menaceriyle bir temasımız olmadı. Söylentiler nereden çıkıyor bilmiyorum” yorumunu yaptı.

Milli Takım kulüplerin izinde: İstikrar yok, başarı yok!

‘Ziyech’in maliyeti yüksek’

Chelsea’nin Faslı yıldızı Hakim Ziyech konusunda da görüşünü bildiren Kazancı, “Ziyech’i almamız imkansız gibi. Maliyeti çok yüksek” sözlerini sarf etti. Sofiane Feghouli’le ilgili de konuşan başarılı yönetici, “Feghouli bizzat kendisi arayıp gelmek istediğini iletti. Kaliteli bir futbolcu ama bizim o bölgemiz dolu” ifadelerini kullandı. Adana Demirspor’dan Samet Akaydın için çalışmaları hakkında da konuşan Kazancı, “Samet için direkt temasımız olmadı. Fenerbahçe ile anlaşmak üzere olduğunu duydum sadece” dedi.

Beşiktaşlı Romain Saiss, Dünya Kupası’na damga vurdu

‘Saiss tarih yazdı’

Takımın Cezayirli yıldızı Ghezzal’ın durumunu yakından takip ettiklerini söyleyen Ceyhun Kazancı, “Rachid Ghezzal, takımdaki yerini ilerleyen dönemde alacak. Amerikan futbolu sporcularında yaşanan bir sakatlık yaşadı. Ayak parmağında kapsül yırtığı oldu. Bin futbolcunun birinde olabilecek bir sakatlık” sözlerini sarf etti. Kazancı, Dünya Kupası’nda yollarına devam eden Weghorst ve Saiss için de, “Dünya Kupası’nda iki tane oyuncusu kalan tek Türk kulübüyüz. Saiss ile konuştum. Çok mutlu, tarih yazdılar. Bizde sadece Galatasaray maçında bir hata yaptı. Başka hatası yok. Sakatlığının önemsiz olduğunu söyledi” açıklamasını yaptı.

‘Cisse’yle profesyonel sözleşme’

Takımın İngiliz yıldızı Dele Alli’den büyük beklentilerinin olduğunu söyleyen Kazancı, “Dele Alli, oyundan çıktığı maçta bile 10 kilometre üstünde koşuyor. Beklentileri karşılamasını bekliyoruz” yorumunu yaptı.U19 Takımı’nda forma giyen ve Antalya kampında yer alan Fildişi Sahilli stoper Badra Cisse’nin potansiyelinin yüksek olmasından söz eden genç yönetici, “Cisse’ye yurt dışından talipler var. Profesyonel sözleşme imzalayıp ardından kiralayacağız” yorumunu yaptı.

Kaynak: Fanatik

ETİKETLER:
YORUMLAR

  1. Cenk Cemil dedi ki:

    Yav, şu festvale bakın ki, bu yönetim Ismael’in de arkasında sonuna kadar durduğunu ve gönderilme diye bir şeyin asla söz konusu olmadığı söyledi-durdu ! Sonunda ne oldu ? Valerien Ismael’i gelir-gelmez “Beşiktaş bu adamala asla başarılı olamaz, Şenol Hoca gelmelidir.” diyen başta Turgay Demir Hazretleri olmak üzere A-SPOR, FOTOMAÇ ve FOTOSPOR yayın organlarında yazı yazanların ddiklerini dayayatmalarını yönetim paşa paşa kabul etti ! Aynı yayın organları şimdi de Ismaelin getirdiği bütün oyuncuları “tu-kaka”, işe yaramaz, bekelenileni karşılamyor” diyerek takımın kadrosunu dinamitlemeye çalışıyor ! Caner hakkında hamen her gün haber çıkıyor, Kazancı Efendinin haberi bile yok ! Bir kulüp güya spordan anlayan spor basınına böyle nasıl teslim olur akıl alır gibi değil ! Ve bendeniz bu bağlamda kararımı verdim. rk Adaşlar ! Bendeniz bir Beşiktaş taraftarıyım. Şu kadar var ki, bu taraftarlığımı Valerien Ismael’in takımın başına getirilip-getirilmez hemen alaşağı edilmesi yönünde yayın yapan A Spor, FOTOMAÇ ve FOTOSPOR basın-yayın organlarının ve bu organlarda yazı yazan Beşiktaş Düşmanı, başta Turgay DEMİR olmak üzere kişilerin olumsuz propoganda ve eleştirilerine boyun eğip, takımın başına Şenol Güneş’i getiren yönetime tepki olarak BEŞİKTAŞ TARAFTARLIĞIMI ta ki, bu yönetimin, Şenol Hoca’nın ve andığım basın organlarının tasallutundan kurtuluncaya kadar ASKIYA ALMIŞ bulunuyorum. İlanen herkese duyrulur.