Demir Ege Tıknaz: Kendimi saha içinde kimseyle kıyaslamıyorum

Demir Ege Tıknaz, Beşiktaş antrenmanı öncesinde önemli açıklamalarda bulundu.

Demir Ege Tıknaz: Kendimi saha içinde kimseyle kıyaslamıyorum
A+
A-
7 Temmuz 2023 01:49

Beşiktaş’ın gelecek vadeden yıldızlarından Demir Ege Tıknaz, dün yapılan idmandan önce basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Kamp ortamına değinen genç futbolcu, “Yeni sezon hazırlıkları çok iyi geçiyor. Takımda kolej havası var, herkes birbiriyle çok iyi anlaşıyor. Geçen yıl talihsiz bir sakatlık yaşadım. Ancak şu an kendimi iyi hissediyorum. Daha iyi, daha çok çalışıp döndüm diyebilirim” dedi.

Hayalini dile getiren Demir Ege Tıknaz, “Yurt dışına giden arkadaşlarımız burada iyi bir performans sergiledikten sonra gidiyorlar. Biz de onları örnek alıyoruz. Kendi aramızda önce burada başarılı olup sonra hayalimiz olan Avrupa’ya gitmek istediğimizi konuşuyoruz. Her futbolcunun, her gencin hayalidir. Zamanlamanın doğru olması çok önemli diye düşünüyorum” değerlendirmesinde bulundu.

Forma rekabeti hakkındaki görüşlerini de paylaşan başarılı oyuncu, “Ben kendimi saha içinde kimseyle kıyaslamıyorum ancak forma rekabeti tabii ki var. Bize ne zaman forma şansı gelirse elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Ben kendimi şu an 6 numara olarak görüyorum. Şenol hocayla konuşmalarımızda oranın uygun olduğu kanaatindeyiz” ifadelerini kullandı.

Son olarak duygularını aktaran Demir Ege Tıknaz, “Sakatlığım yüzünden hiç yaz kampı geçirmedim. Ben ilk defa yaz kampı geçiriyorum. Çok heyecan verici ve tam istediğim bir ortam var. Ben topa sahip olan bir takımda oynamayı seviyorum. İkili mücadeleye girmeyi de seviyorum” yorumunu yaptı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.