‘Engeller Bizi Durduramaz’ şöleni yapıldı

Beşiktaş, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında BJK Emlakjet Spor Kompleksi’nde, “Engelliler Bizi Durduramaz” şöleni düzenledi.

‘Engeller Bizi Durduramaz’ şöleni yapıldı
A+
A-
3 Aralık 2022 23:47

Şölene; Başkan Ahmet Nur Çebi, İkinci Başkan Engin Baltacı, Asbaşkan Serhan Çetinsaya, Genel Sekreter, Sponsorluk ve Pazarlama, İnsan Kaynakları ve İdari İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mehtap Ferah, Kamu Kurumları İle Olan İlişkilerin Yönetilmesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Celal Aral, Basketbol Şube ve Akatlar Spor Kompleksi Tesisinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Umut Tahir Güneş, Dernekler ve Sosyal Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bayrak, Vodafone Park Stadyumu ve Taraftar İlişkilerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bilgihan Sürmen, Mal ve Hizmet Satın Alma ve Dijital Projelerin Geliştirilmesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Kemal Barış Dillioğlu, Amatör Şubeler ve Süleyman Seba Tesisinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Seyit Ateş, Beşiktaş JK Bedensel Engelliler Spor Şubesi Komite Başkanı Elçin Kılıç, Türkiye Sakatlar Derneği Genel Başkanı Şükrü Poyraz ile Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Bozkurter ve taraftarlarımız katıldı.

Şölende bir konuşma yapan Başkan Ahmet Nur Çebi, “Biz bütün engelli vatandaşlarımıza dokunmak istiyoruz. Sadece fiziki engellilere değil, tüm engelliler bizim için önemli. Beşiktaş engelli sporuna, tüm engelli kardeşlerimize daha fazla destek verecek. Emeği geçen ve bugün burada bulunan herkese teşekkür ediyoruz. Birazdan oynanacak olan maçın en büyük destekçisi olan Elçin Kılıç Bey ve eşine desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Engeller Bizi Durduramaz sosyal sorumluluk projesini hayata geçirerek, Türkiye’de yine bir ilki başlatacağız ve ülkemiz genelinde Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol takımını bu konuda lokomotif yapacağız” dedi.

Daha sonra Ahmet Nur Çebi günün anısına, Türkiye Sakatlar Derneği Genel Başkanı Şükrü Poyraz, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Bozkurter ile yakın zamanda kaybettiğimiz Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı (TESYEV) Yönetim Kurulu Başkanı A. Yavuz Kocaömer’in anısını yaşatmak için onun adına TESYEV’den Meral Canlı’ya plaket takdim etti.

Çebi’nin basket atışıyla başlayan şölen, Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nın Ordu Bş. Bld. Spor Kulübü ile oynadığı ve 83-34 üstünlüğüyle sonuçlanan lig maçıyla sona erdi. Maçın devre arasında, Alya Dormen ile Avrupa Bedensel Engelli Dans Şampiyonu Barış Bayraktar özel bir dans gösterisi gerçekleştirdi.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.