Erol Kaynar: Bu menajerlerin oyuncağı olmamak gerek

Beşiktaş’ın eski yöneticilerinden Erol Kaynar, Emirhan İlkhan konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

A+
A-
1 Ağustos 2022 11:13

Kaynar’ ın sözlerinden öne çıkanlar şu şekilde:

BÖYLE OYUNCULAR KOLAY YETİŞMİYOR 

Yalnızca Beşiktaş özelinde değil, genel olarak baktığımızda değerlerimizi çok hızlı harcayan bir milletiz biz. Buna sadece Beşiktaş şeklinde bakmamak, öyle algılamak yanlış diye düşünüyorum ama konu Beşiktaş’ın futbolcusuyla olduğu için tabii onu konuşacağız..
Tabi, böyle futbolcular kolay yetişmiyor. Emirhan’ın geleceği çok parlak. Kendisine Avrupa’dan böyle bir teklif gelmesi de çok hoş, bir Türk bir sporsever olarak bizi gururlandıran bir şey.

HEM KENDİSİNE HEM YETİŞTİĞİ KULÜBE ZARAR VERİYOR 

Ama 4,5 milyon Euro meselesi, haliyle çok konuşulacak, tartışılacak bir konu. Burada konuştuğumuz, futbolcunun yaşı malum… Yaşı çok genç, profesyonelliğe yeni adım atmış bir futbolcudan bahsediyoruz. Bu genci yönlendirenler var. Kim bunlar? Menajerler. Zaten bu menajerlerin oyuncağı olmamak lazım ama maalesef bu menajerler, doğrularını tenzih ediyorum ama böyle genç bir futbolcunun aklını çelmeleri ve yanlış yönlendirmeleri yetiştiği kulübe de büyük zarar veriyor.

ÇOK CAZİP OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM 

İlk hamlede baktığınız zaman kendisine biçilen değer 4,5 milyon Euro bugünkü şartlarda çok az bir para değil. Ama her gün böyle futbolcu yetiştirmemiz de söz konusu değil. Kolay olmuyor… Dolayısıyla bu rakamın Beşiktaş için çok cazip bir fiyat olduğunu düşünmüyorum açıkçası.

Kaynak:A Spor

 

 

 

 

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.