Feyyaz Uçar’dan flaş teknik direktör açıklaması!

Beşiktaş’ın Futbol Şube Sorumlusu ve Basın Sözcüsü Feyyaz Uçar, Kasımpaşa mağlubiyetinin ardından açıklamalarda bulundu.

Feyyaz Uçar’dan flaş teknik direktör açıklaması!
A+
A-
5 Ocak 2024 23:05

“EN KISA ZAMANDA GÖREVE BAŞLAYACAK”

“Skor tabii ki hiç de güzel değil. Elimizde kalan oyuncularla mücadele etmeye çalıştık. İkinci yarıda kadro yetersizliğimiz ortaya çıktı. İstemediğimiz bir skorla, seyircimizin önünde mağlup ayrılıyoruz. Sorunlarımız var, bu takımın zaman ihtiyacı var. Hoca, bir şekilde çözülecek. Onun için çalışmalarımız devam ediyor. İmza olmadan isim vermek istemiyorum ama en kısa zamanda görevine başlayacaktır yeni hocamız.”

TRANSFER AÇIKLAMASI

“Transfer çalışmalarımız devam ediyor. 14 yabancı oyuncumuz var, bunlardan bazılarıyla vedalaşmamız gerekiyor. Ama onu da çözeceğiz kimsenin kuşkusu olmasın. Şu anda zorluklarla karşı karşıyayız. Ama Beşiktaş her zaman sorunların üstesinden gelir, biz de bu günleri aşacağız.”

YENİ TEKNİK DEREKTÖR

“Beşiktaş’a uygun ve layık bir hocayı getireceğiz ve hocanın arkasında duracağız. Oyuncularımızın arkasında duracağız. Hedefimiz yeni hocayı Rizespor maçına yetiştirmek. Çalışmalar devam ediyor, yakınız. Yetişirse Rizespor maçına, yetişmezse bir sonraki maça yeni hocayla çıkacağız.”

“HEDEFİMİZ AVRUPA KUPALARI”

“Bu sene hedefimiz Avrupa kupaları katılma şansı yakalamak. Bizim hedefimiz bu. Kasımpaşa birkaç yıldır bir takımın üzerinde çalışıyor. Bunun da bir faydasını görüyorlar. Aynı oyuncularla yola devam ediyor. Bu başarıdır, Kasımpaşa yönetimini kutlamak lazım. Biz onların gösterdiği kaliteyi sahaya koyamadık.”

“TAKIMIN EKSİKLERİ BELLİ”

“Takımın eksikleri aşağı yukarı belli, belirli mevkiler var. Söz konusu hocayla bunlar paylaşılacak. Transferin başlangıcı için zaman var. Biz yeni gelen hocaya transfer etmek istediğimiz oyuncuları söyleyeceğiz. Onun onayını alacağız. Beşiktaş’ın her zaman B planı, C planı vardır. Öncelikli olarak Rizespor maçına yetişmezse bir sonraki maça yeni hocayla çıkmak istiyoruz. Bu kadar uzaması bizi de üzdü. Biraz vakit kaybettik. Bu konuda sığınacak bir şeyimiz de yok. Önemli olan bir an önce Beşiktaş’a layık bir hocayı göreve başlatmak.”

“BİZ DEĞİŞTİRECEĞİZ”

Ben bu takım 3 yıldır her dakikasını izledim. Bu durumu daha önceden görmüştük. Ama biz değiştireceğiz. Ghezzal o grubun içinde idmanlardaki öz verisiyle, biraz daha iyi niyeti, istekli ve arzulu göründü. Her futbolcunun mutlaka bir hakkı vardır. Başka böyle bir durumla karşılaşırsak, yine aynı şey olabilir.

RIZA ÇALIMBAY SÖZLERİ

“Rıza Çalımbay ile bir görüşmeniz oldu mu?”

Feyyaz Uçar: “Rıza Çalımbay’ı Samet Ağabey birkaç kez aradı. Ne yazık ki Rıza Çalımbay telefonu açmadı.”

“KESİNLEŞMEDEN İSİM VEREMEM”

Mücadeleden memnun değiliz. Ama olay sadece sahadaki oyuncularla alakalı değil. Eminim hepsi elinden geleni yapmaya çalıştı ama yetersiz kaldı. Önemli olan bundan sonra daha istekli bir takımla yola devam etmek. Transferle ilgili çalışmalarımız var. Ama kesinleşmeden isim vermem doğru değil. Hem kulüpleri hem oyuncuları hem de kendimizi zor duruma düşürmek istemiyoruz ama çalışmalarımız devam ediyor. Bizim zamanımızdaki takım, kolej takımıydı. O havayı yakalamak için bu işe soyunduk. Tekrar o havayı yakalamak ve kolej takımından daha iyi üniversiteli takım olmak istiyoruz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.