Feyyaz Uçar’dan Semih Kılıçsoy ve transfer açıklaması!

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Feyyaz Uçar, Trabzonspor maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Feyyaz Uçar’dan Semih Kılıçsoy ve transfer açıklaması!
A+
A-
4 Şubat 2024 22:45

İşte o açıklamalar;

SEMİH KILIÇSOY İÇİN TEKLİFLER GELMEYE BAŞLADI

” Semih Kılıçsoy için teklifler gelmeye başladı. Onu elimizde tutabileceğimizi sanmıyorum.”

TRANSFER ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

“Transfer çalışmaları devam ediyor. Avrupa’da bitti, biz de devam ediyor. Arayışlarımız var. Bugün bir oyuncu geldi. Nottingham Forest’ın kaptanı ve lider bir oyuncu. Onu 2 kulüp anlaşmaya çok yakın. Yarın resmi açıklama olur. O mevkide ve diğer mevkilerde, istediğimiz şekilde gelişirse transfer yapacağız.”

HOCANIN TASARRUFUDUR

“Ghezzal’ın sözleşmesinde ’20 maçta 45 dakika forma giyerse sözleşmesi 1 yıl uzar maddesi’ var. Bu hocanın tasarrufudur. Önümüzdeki sezon kadrosunda görmek istiyorsa oynatacaktır.”

KADRODAN AYRILAN BAZI GENÇ OYUNCULAR VAR

“Hocamızın beklentisi oyuncu alımı. Oyuncu satışıyla ilgili hocadan bir şey gelmedi. Kadroda ayrılan bazı genç oyuncular var performansıyla alakalı. İlk 11 ve yedeklerden çok fazla bir ayrılık olacağını düşünmüyorum.”

SEMİH’İN OLMADIĞI MAÇLARDA ZORLANIYORUZ

“Kazanamadığımız 3 maçta da zaman zaman iyi oyunlarımız oldu. Özellikle Sivasspor maçında ikinci yarısında iyi oynadık. Son vuruşlarda sıkıntı yaşadık. Semih, bizim için hakikaten forvette önemli bir silah. Onun olmadığı maçlarda zorlanıyoruz.”

BULUNDUĞUMUZ DURUM NEDENİYLE DİKKATLİ DAVRANIYORUZ

“Fenerbahçe ve Galatasaray’ın transferde biraz daha aktif yer alması normal. Biz içinde bulunduğumuz durum nedeniyle biraz daha dikkatli davranıyoruz.”

TÜM TAKIMLARIMIZ İÇİN ADALET İSTİYORUZ

“Biz tüm takımlarımız için adalet istiyoruz. Bizim mesela bugün, Baniya’nın Semih’e yaptığı hareket aklımıza takıldı. Her takımın kendine göre haklı olduğu pozisyonlar var. Biz her takım için adil yönetim istiyoruz.”

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.