Gedson Fernandes: Tek odağım Beşiktaş

Sports Digitale’e konuşan Gedson Fernandes önemli değerlendirmelerde bulundu.

Gedson Fernandes: Tek odağım Beşiktaş
A+
A-
14 Temmuz 2023 18:34

Beşiktaş’ın başarılı yıldızı Gedson Fernandes, verdiği demeçte çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Transfer sürecini aktaran Gedson Fernandes, “Beşiktaş’a geldiğim için çok mutluyum. Verdiğim en iyi kararlardan biri oldu. Beşiktaş’a geldiğim dönem çılgın bir dönemdi. Bir karar vermem gerekiyordu. O dönem herkes benim Galatasaray’a gideceğimi düşünüyordu ama ben Beşiktaş’ı seçtim. Her şeyin bir sebebi var. Hayatımda aldığım en doğru kararlardan biri. Bir gram pişmanlık yaşamıyorum” ifadelerini kullandı.

Duygularını paylaşan Portekizli futbolcu, “Beşiktaş’ın bana kattıkları beni mutlu ediyor. Taraftarın da benim yanımda olması benim için çok önemli. Beşiktaş ailesinin bir parçası olmaktan çok müteşekkirim” yorumunu yaptı.

Hedefleri sorulan Gedson Fernandes, “Şu anda çok büyük bir kulübün parçasıyım. Geleceği düşünmektense bugün en iyisini vermek benim için en iyisi. Burada mutluyum, sadece buraya odaklandım. Transfer konularını şu an konuşmak istemiyorum. Şu anda tek odağım Beşiktaş” yanıtını verdi.

Şenol Güneş hakkındaki düşüncelerini dile getiren genç oyuncu, “Şenol Hoca müthiş bir hoca. Ligi çok iyi biliyor. Birlikte oynamayı öğrendik. Geçen sezon yakaladığımız performansı devam ettirmek istiyoruz” dedi.

Kaynak: Sports Digitale

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.