Hasan Arat: 23 yıllık bir devir kapanıyor!

Beşiktaş’ta başkan adaylarından Hasan Arat açıklamalarda bulundu.

Hasan Arat: 23 yıllık bir devir kapanıyor!
A+
A-
2 Aralık 2023 23:40

Beşiktaş’ta olağanüstü seçimli genel kurul 3 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecek.

Seçim öncesinde başkan adaylarından Hasan Arat, açıklamalarda bulundu.

Hasan Arat’ın açıklamaları:

“23 yıllık bir devir kapanıyor”

“Genel kurul mali genel kuruldu. Bizim için tek önemi vardır. Biz ibra etmedik. İbra edilmemesi için çalışmadık. Çok disiplinli hareket ettik. Bugün provakasyon olacağını biliyorduk. Saldırtmaya kaldırdılar. Ekibimiz çok disiplinli davrandı. Bugün Beşiktaş’ta bir devir kapandı. 23 yıllık bir devir kapanıyor. Yarın göreceksiniz. Beşiktaş’ı Beşiktaşlılar yönetecek. İbra oylamasında karşı adayın salonda olmaması onların devamı olduğunu çok net gösteriyor.”

“İlk önce Dikilitaş’a gittim. Dikilitaş’tan Süleyman Seba Salonu’nda hentbol maçına gittim. Sonrasında Sinan Erdem’de maça gittim. Taraftarların arasında şahane bir şey yaşadık. Beşiktaşlılık bu. Kendinize özel ölçüler, pozisyonlar biçmeyeceksiniz.”

“Bütün kulüp Serdal Adalı’ya çalışıyor, insaf ya. VAR’dan hep yakalandılar. Yarın Türkiye’nin onurlu emniyeti, penaltı hareketlerinde onları yakalayacak. Yarın ceza sahasında oyuncu düşürmeye kalkmayın. Sahte kimliklerle gelmeyin.”

“Turuncu liste Beşiktaş’ın çözümüdür”

“Bizim saat saat verilerimiz elinde. Teknolojik çalışıyoruz. İftiralarla kampanya yapmıyoruz. Nasıl yönetim kurulu üyelerimi karalamak için konuşma yaptırtırsınız? Yarın Beşiktaşlı gelecek alacak turuncu listeyi alacak, sandıkları patlatacak. Turuncu liste Beşiktaş’ın çözümüdür. Mutlaka gelip oyunu kullansın Beşiktaşlılar.”

“Beşiktaş, Club Brugge’e nasıl 5-0 yenilir? Neyi konuşuyoruz? Böyle bir şey olabilir mi? Beşiktaş bu duruma düşüyor, hala alkış peşindeler. Neyi alkışlıyorsunuz? O zaman biz niye genel kurula gidiyoruz? Beşiktaş’ta büyük başkan olmaz, en büyük Beşiktaş’tır.”

“Bugün itiraf ettiler”

“6 Ekim’de teknik direktörü değiştirselerdi bunlar yaşanmazdı. Bırakın diyoruz bırakmıyorlar. Olağanüstü kararlar alındığında başkan ve yönetim istifa eder, 30 günde seçime gidilir. Planlar yaptılar. Paraları kırdırdılar. Bugün itiraf ettiler. Bunu etik olarak yapamazsınız. 50 gün sonra seçime gidecek yönetim gelirleri kırdıramaz. Federasyona gidip gelecek gelirlerle ilgili para istediler. Sizin ne hakkınız var 2 sene sonraki gelirleri almaya?”

“Bu formayı giyen herkes şampiyon olmak zorundadır”

Bizim hedeflerimiz kendi hedeflerimiz. Bizim büyük Beşiktaş hayalimiz var. Beşiktaş, Bahçeşehir’le birleşecek ve EuroLeague’e girecek. Yılda 2 milyon euro akademi parası verdi. Bizim yönetim kurulu üyemiz Feyyaz Uçar. Futbolu Beşiktaşlılar yönetecek. Biz hayali gerçekleştiriyoruz. Bizim hayalimiz var. Bu formayı giyen herkes şampiyon olmak zorundadır. Bu hedefleriniz olmadan yola çıkamazsınız.

Al-Nassr görüşmesi

“Ben isim vermem. Ben kurumlarla görüştüm. Oyuncular için öncelik vereceklerini söyledi. Bütün takımın analizini yaptık. Bunu yurtdışında yaptık. Yurt içinde Samet hocamız yaptı.”

Teknik direktör açıklaması

“Rıza hoca gelmeden önce Hansi Flick’le görüştüm. İlk görüştüğüm isimdi. A ve B alternatiflerimiz vardı. Rıza Çalımbay ve Sergen Yalçın’dı. Yabancı isimlerde ilk sırada Flick vardı.”

“Süleyman Abi’nin evini müze yapacağız”

“En büyük hayalim seçildikten sonra büyük bir Beşiktaş buluşması olacak Anıtkabir’de. Yarınki konuşmamda da bir tane bir şey söyleyeceğim. Süleyman Abi’nin evini müze yapacağız. O evi müze yapacağız Vişnezade’deki.”

Kaynak: NTV SPOR 

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.