Hasan Arat: 3 tane çerçeve takımım var!

Beşiktaş’ta başkan adaylarından Hasan Arat önemli açıklamalarda bulundu.

Hasan Arat: 3 tane çerçeve takımım var!
A+
A-
1 Aralık 2023 12:21

Tivibu Spor’a konuk olan başkan adayı Arat’ın sözleri şu şekilde:

“Sevgili kardeşim Serdal Adalı’ya buradan bir mesaj yollayayım. 2 gün kala bunlara gerek yok, sabah yanlış bazı işler yapmışlar. Yanındaki danışmanları iyi bilgi vermiyorlar. Bu tip hareketler, kendilerine döner. Camiayı germeye gerek yok. Herkes sakin olsun.”

“Bütün gençler gelsin, bu düzeni bozsunlar. Bu kirli düzen yıkılmazsa, Beşiktaş bir daha kendine gelemez. İnşallah 100.000 üyemiz olur da bu insanlar cirit atamazlar.”

“Beşiktaşlılar artık sıkıldı, nedir dünkü rezalet? Dünkü rezaleti meydana getiren insanlarla beraber resimler var. Hepsi tek tek beraberler. Dün bir resim çıktı, hepsi beraber 2 sene önceden. O beraberlik, dün geceki 5-0’lık mağlubiyettir.”

“Ben PSG ile anlaştım. Sen de git Manchester City ile anlaş. Git Amerika’dan bir futbol takımıyla anlaş. Amerika’yı iyi bilir.”

“3 tane çerçeve takımım var. PSG, Chelsea ve bu akşam üçüncü takımı açıklayacağım. Görüşmelerim tamamlandı.”

“Stadyumun çatısı demonte. Çatı bir teknolojidir, bana kimse yapılamaz demesin. Hiçbir şey imkansız değildir.”

“Biz, Euroleague’e gireceğiz. Niye zor olsun? Bayern Münih’in bütçesi 7.5 milyon euro ve kâr ediyorlar. Şampiyonlar Ligi, 3. sınıf bir turnuva. Niye orada mücadele edeyim? Beşiktaş olarak Euroleague’de mücadele etmek zorundayız. Beşiktaş, wild card alabilir.”

“Biz çok iyiyiz, her şeye çok hakimiz ama kongre üyelerinin gelip oy vermesiyle ispatlanır. Rica ediyoruz geleceksiniz. Gelmezseniz, bundan sonra Beşiktaş’a ne olacak diye sorma hakkınız yok.”

“Rıza Hoca gelmeden önce ben yerli yabancı herkesle görüştüm. Yerlideki alternatifim iki taneydi, Rıza Çalımbay ve Sergen Yalçın. Dün gece hocamız, güç durumda kaldı. Yabancı ilk görüştüğüm Hansi Flick’ti, başka hocalarla da görüştüm. B planım hazır olmak zorunda.”

“Serdal kardeşim sevdiğim bir insandır, yollarımız açık olsun. Bizim yolumuz Beşiktaş’ın yolu, 23 gün kala ortaya çıkmadık. Çok çalıştık, birilerinin dosyasıyla sahneye çıkmadık. Emeğe saygı, bu saygıyı ve takdiri de Beşiktaş’ın kongre üyeleri gösterecek. Sokak bizi istiyor, Beşiktaşlı bizi istiyor. Çok öndeyiz.”

Soru: “Serdal Adalı kazanırsa, sizden bir projenizi isterse destek olur musunuz?”

Hasan Arat: “İstemesine gerek yok, çünkü kazanamayacak.”

“Fanatik Gazetesi kimin? Fanatik, neden bizim aleyhimize çalışıyor? Bu işlerden vazgeçsinler. Gazeteciler, adil olsun. Demirören bunu yapmasın, yanlış yapıyor. Camia kızgın. Bu işlere bulaşmayın, camia size çok büyük cevap verir; utanırsınız, insan içine çıkamazsınız.”

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.