Beşiktaşlıların unutamadığı Talisca’nın tekrar Kartal olma ihtimali nedir, imkansız mı yoksa!..

Biliyorsunuz hiçbir şey imkansız değildir hayatta. Zaman, zemin, ilişki… Şu anda takımının bulunduğu durum ama bunların şu anda 2026’ya kadar kontratı var. Bakacağız değerlendireceğiz.”

Transfer yapacağız diyorsunuz ve sanırım şampiyonluk konusunda Beşiktaş’ın henüz pes etmemesi gerektiğini düşünüyorsunuz?

“Beşiktaş forması her yerde şampiyonluğa oynamak zorundadır. İddialı olacağız, geleneklerimizi unutmadan, köklerimizden kopmadan geleceğe uzanacağız. Matematiksel olarak bitmedikçe şampiyonluk yarışımız sürecektir. Her türlü fedakarlığı yapıp, her türlü riski alıp takımı güçlendireceğiz. Beşiktaş Şampiyonlar Ligi’ne girmelidir. İkinci yarıdaki tüm konsantrasyonumuz bunun üzerine olacaktır…”

Taraftar rahat olsun Hasan bey son bölümde soru yok, camiaya ne söylemek isterseniz, buyurun söz sizde…

“Ben ve ekip arkadaşlarım ‘Bu yol Beşiktaşlıların yolu’ diyerek çalışmamıza başladık. İlk başta da, sonrasında da hep bu çizgide ilerdik. Yönetim kurulumuza bakın; Feyyaz Uçar’a, Samet Aybaba’ya, hepsinde Beşiktaş’ı görürsünüz. Biz şimdi de 3 Aralık sonrası da bu çizgimizden taviz vermeyeceğiz. Genel kurul bize kulübü yönetme yetkisini verdiğinde taraftarlarımızın gönlü ferah olsun; biz hem Beşiktaş, hem liyakat diyeceğiz.

Tüm projelerimizi detaylıca çalıştık, planımıza göre hepsini süreç içerisinde hayata geçireceğiz. Kendilerinden tek isteğim, Beşiktaş’a sahip çıktıklarının bir göstergesi olarak 3 Aralık’ta gelip oylarını kullanmaları, sandıkları patlatmaları…”

Kaynak: Fotomaç