Hasan Arat gönüllere dokunuyor!

Beşiktaş’ta 2023 yılı 3. Olağan Divan Kurulu Toplantısı dün gerçekleştirildi.

Hasan Arat gönüllere dokunuyor!
A+
A-
17 Aralık 2023 17:28

Toplantıya Başkan Hasan Arat’ta katıldı.

Toplantıda konuşan Hasan Arat, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

İşimiz kolay olmayacak! 

“Kulübün borcu 3 ayda yüzde 24 oranında artmıştır. Acı bir tablo ile karşı karşıya olduğumuzu biliyorum. İşimiz kolay olmayacak ama çalışacağız.”

Beşiktaş’ın sahibi taraftarıdır! 

“Her zaman söylüyoruz, Beşiktaş’ın sahibi taraftarıdır. Bu söylem popülistlik değildir. Gençleri kucaklayın. Küfür edenleri asla saymıyorum ama Beşiktaş’ın sahibi tabii taraftarıdır. Özellikle stadyuma girişlerdeki aramalar konusunda da bazı çalışmalarımız olacak.”

Üyelik ücreti sorununu çözeceğiz!

“Usulsüz şekilde kongre üyelik ücretini kaç kat artırdılar. Bu acele ile alınmış ve seçim kargaşasında oylama yapılan bir durum. Gençleri, gerçek Beşiktaşlıları kucaklayalım diyoruz. Peki bu insanlar, gençler, öğrenciler bu parayı nasıl ödeyecek. Biz bunu da çözeceğiz. Taksitlendirme ile kolaylık sağlayacağız.”

Tüm başkanları davet ediyorum! 

“Seçim bitmiştir. Ben buraya geçmiş tüm başkanları davet ediyorum. Gelsinler, stadyuma da gelsinler, her yere de gelsinler, divana da gelsinler. Gelmemezlik yapmasınlar. Öyle Beşiktaş’ta başkanlık yapıp tüm Türkiye’de tanınıp burayı öyle bırakmasınlar. Gelsinler burada alınları açık bir şekilde otursunlar. Tüm yöneticilerin aldığı paralar burada. Kur farkları bekliyor bu arada.”

Büyük alkış topladı! 

Divan Toplantısı’nda yaptığı camiayı birleştirici konuşmalarla adeta alkış toplayan çiçeği burnunda başkan Hasan Arat, siyah-beyazlı taraftarlarında beğenisini topladı.

Ayrıştırıcı tavırlar ve eski yönetimleri suçlama tarzını benimsemeyen Hasan Arat’ın, enkaz edebiyatı da yapmadığı dikkatlerden kaçmadı.

GundemBesiktas.com

 

 

 

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.