Hasan Arat: Serdar Saatçı, 50 tane Valerien eder!

Beşiktaş’ta başkan adaylarından Hasan Arat, Sports Digitale programında Ertan Süzgün’ün konuğu oldu.

Hasan Arat: Serdar Saatçı, 50 tane Valerien eder!
A+
A-
1 Aralık 2023 22:11

Arat’ın sözleri şu şekilde:

“Bu mesajı, Sicil Kurulu’ndan atıyorlar. Siz kimsiniz ya? Gelir gelmez bunlar hepsini disipline vereceğim. Ya da kendileri istifa edecekler. Ben nasıl güveneceğim bu Sicil Kurulu’na? Şimdi şeyi duydum. Sağdan soldan insan arıyorlarmış, ‘Gel sana evrak düzenleyeyim, oy kullan’ diyorlarmış.”

“Camia bunlardan bıktı. Şunlara bakın ya.”

“Siz isimleri sayıyorsunuz ya, şu geldi bu gidecek diye. Bir de siz yazınca, insanlar inanıyorlar. Öyle bir ortam da sağlamışsınız kendinize. Fırat Günayer, ‘Şu olacak’ diye yazıyor. İki saat sonra oluyor. Yönetim kurulu toplantıya giriyor. ‘Haber şu olacak’ diyorsunuz, iki saat sonra oluyor. Zamanında içeriden öyle güzel bilgiler almışsınız ki kendinize güven ortamı oluşturmuşsunuz.”

Ertan Süzgün: “PSG’de Danilo var. Az oynuyor.”

Hasan Arat: “Geçen gün oynadı. 2 tane oyuncu sakatlandı. 3. olarak oynadı o Newcastle maçında. Takip ediyorum tabii ki. Danilo’yu beğeniyorum.”

“Serdar Saatçı’yı nasıl kaçırırsın ya? Valerien Ismael, seninle 19 maç oynamış. Serdar, 50 tane Valerien eder. Burada kararı biz veririz, antrenörler veremez.”

“Teknik direktörler, istedikleri gibi futbolcu yollayamaz. Benim oyuncum, parasını ben veriyorum. Ne oluyoruz ya? Sportif direktör gitti, antrenör gitti. Ne yapacak Beşiktaş?”

“Beşiktaş, basketbolda Bahçeşehir ile birleşiyor. Euroleague’e girmek için wild card’ı gelecek sezona yetiştirmeye çalışıyoruz. Beşiktaş’ın Euroleague’de oynadığını hayal edin.”

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.