İmza töreninde gerginlik! Gökhan Dinç salonu terk etti!

Fernando Santos’un imza töreninde Başkan Hasan Arat ile gazeteci Gökhan Dinç gerginlik yaşadı.

İmza töreninde gerginlik! Gökhan Dinç salonu terk etti!
A+
A-
9 Ocak 2024 12:49

Muhabir Gökhan Dinç, Hasan Arat’a Fernando Santos’un ücreti hakkında soru soru. Dinç’in “Hocayla yapılan anlaşmanın maddi detaylarını verecek misiniz?” sorusuna Hasan Arat, şu cevabı verdi:

“Bir açıklama yapmadık, bundan sonra da yapmayacağız. Bu anlaşma, hocamızla aramızda bir anlaşmadır. SPK kuralları neyi gerektiriyorsa, onu yapacağız. Bundan sonra da basın mensupları, olmayan rakamları sağda solda yazmaktan vazgeçsin. Son derece dikkatli olun, çünkü bunlar spekülasyonlara neden olabilir. Dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum.”

”Siz soru sorarsınız cevabı ben vereceğim”

Hasan Arat açıklamasına devam ederken Gökhan Dinç, “Şeffaflık diyerek göreve geldiğiniz için…” diye sözlere dahil oldu. Beşiktaş Başkanı Arat ise, “Şeffaflık ile SPK aynı şey değildir. Siz sadece soru soruyorsunuz, cevap vermek durumunda değilsiniz. Cevabı burada ben vereceğim.” dedi.

Hasan Arat’ın Dinç’e cevabından sonra basın toplantısında alkışlar başladı. Bununla birlikte Muhabir Gökhan Dinç, “Basın toplantısında alkış yapıldığını ilk kez görüyorum.” dedi.

Dinç’in cevabından hemen sonra ise Arat, “Bundan sonra çok şey göreceksiniz.” sözlerini söyledi ve sosyal medyada gündem oldu.

Başkan Arat’ın sözleri salonda alkış toplarken, Gökhan Dinç salonu terk etti.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.