Josef, sözünü tuttu ve formayı verdi
Enkazdan kurtulan genç Beşiktaşlı afetzedeyi yalnız bırakmayan Josef de Souza, Arda’ya imzalı formasını verdikten sonra onunla hatıra fotoğrafı çektirdi.
![Josef, sözünü tuttu ve formayı verdi](https://www.gundembesiktas.com/wp-content/uploads/2023/02/kaptanimiz-josef-de-souza-taraftarimiz-arda-can-ovunu-hastanede-ziyaret-etti_980.jpeg)
Depremzedelerin yaralarını sarmak için çabalayan Beşiktaş’ta Erkek Futbol A Takımı kaptanlarından Josef de Souza, enkaz altından çıkarılan Arda Can Övün’ü tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti. Siyah-Beyazlı oyuncu, 13 yaşındaki Beşiktaşlı Arda’ya imzaladığı formayı hediye ettikten sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.
GundemBesiktas.com
YORUMLAR