Kabataşlı Beşiktaşlılar Derneği özür bekliyor!

Geçtiğimiz Pazar günü Akatlar Spor Salonu’nda gerçekleşen BJK Olağanüstü Tüzük Tadil Kongresi’nde yaşanan olaylar hâlâ tartışılıyor.

Kabataşlı Beşiktaşlılar Derneği özür bekliyor!
A+
A-
19 Eylül 2023 17:29

Oylamada, Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün feshi durumunda, kulübün borçları ve mal varlıkları Kabataş Erkek Lisesi’ne devrolur maddesinin kabulünden önce, söz alan BJK Divan Kurulu Üyesi Bayram Yağcı’nın, Kabataş Erkek Lisesi, tarikat yuvası haline geldi sözleri salonda büyük tepki aldı.

Kurulmasına Süleyman Seba’nın öncülük ettiği Kabataşlı Beşiktaşlılar Derneği, bugün yaptığı açıklamada, Bayram Yağcı’nın sözlerini kınadıklarını ve özür dilemesini bekledikleri ifade etti.

Kabataşlı Beşiktaşlılar Derneği’nden yapılan açıklama şöyle; “Beşiktaş JK Divan Kurulu Kürsüsü’nü her toplantıda babasının kürsüsü gibi kullanan, her konuda fikri olan! Kürsüde ağzından ne çıktığını bilmeyen, hafta sonu düzenlenen Tüzük Tadil Kongresi’nde “Kabataş Lisesi tarikatlar elinde” diyen Bayram Yağcı’yı bu yalanından dolayı şiddetle kınıyoruz. Genel Kurul Toplantıları’nda kürsü bağımlılığından vazgeçmesini ve Kabataş Erkek Lisesi Camiası’ndan özür dilemesiniz istiyoruz.”

GundemBesiktas.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.