Kerem Atakan Kesgin: Bu sene benim için farklı bir sene olacak, bunu hissediyorum

Beşiktaş’ın gelecek vadeden yıldız adayı Kerem Atakan Kesgin, çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

Kerem Atakan Kesgin: Bu sene benim için farklı bir sene olacak, bunu hissediyorum
A+
A-
4 Temmuz 2023 23:39

Beşiktaş’ın genç futbolcusu Kerem Atakan Kesgin, antrenmandan önce basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Yeni sezonla ilgili görüşlerini aktaran başarılı orta saha, “Herkes buraya kafasını boşaltıp, dinlenip geldi. Biz de gerçekten hızlı bir giriş yaptık. İyi çalışıyoruz. 9 Temmuz’da da Avusturya’ya kampa gideceğiz. Burada yüzde yüz çalışıp kampa hazır olmak istiyoruz. Umarım bu sene, geçen sene hak ettiğimiz ancak yakalayamadığımız şampiyonluğu alıp camiamıza hediye ederiz” açıklamasını yaptı.

Hedeflerini paylaşan Kerem Atakan Kesgin, “Bu sezon forma şansı bulduğum sürece bunu iyi kullanacağıma eminim. Bu sene daha fazla çalışarak daha fazla süre bulmaya çalışacağım. Umarım hocam da bana bu şansı verir ve bu sezon ben de takıma katkı sağlayabilirim. Beşiktaş’ta olduğumun farkında olarak buradayım. Eksiklerimin farkındayım, neler yapabileceklerimin farkındayım. Bu sene benim için farklı bir sene olacak, bunu hissediyorum” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş’ın Konferans Ligi maratonuna da değinen genç futbolcu, “Ben Beşiktaş’a gelmeden önce UEFA Konferans Ligi’nde bir maç oynamıştım. Tabii bunu bir daha oynamak bana heyecan verir. Umarım Konferans Ligi’nde devam ederiz. Gidebildiğimiz kadar gidip Konferans Ligi’nde forma şansı bulmaya çalışacağım” diye yorumladı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.