Masuaku hakkında karar verildi

Arthur Masuaku için Şenol Güneş ve Beşiktaş yönetimi opsiyon maddesi hakkında anlaştı.

Masuaku hakkında karar verildi
A+
A-
14 Mart 2023 10:23

Başakşehir karşısında ligde 22. maçına çıkan ve zorunlu satın alma maddesinin devreye girmesine 3 müsabaka kalan Arthur Masuaku ile ilgili karar verildi.

Son zamanlardaki yükselen performansını golle süsleyen deneyimli sol bek için Şenol Güneş’ten olumlu rapor çıkarken teknik heyet ile yönetim, 2,2 milyon € bedelini ödeme konusunda anlaştı. Bu sezon 2 gol ve 3 asist kaydeden Masuaku ile 3 yıllık sözleşme imzalanması bekleniyor.

Kaynak: Fotomaç

YORUMLAR

 1. Cenk Cemil dedi ki:

  Yav, aylardır yazıyorum ! Masuaku’nun çok faydalı ve harika bir futbolcuolduğunu anlamak için Başakşehir gol mü atması lazımdı ? Br futbolcunun komple bir oyuncu olduğunu analamk için gol mü atmas lazım ? Başka hiçbir kriteryok mu futbolculuğunu ortaya koyacak ?.. Beşiktaştaki Hoca ve Beşiktaş Düşmanı spor basını, Masuaku önceki Hpca Ismaelle birlikte geldiği için onu hemen yu-kaka diyerek göndermek istediler ! Aynı şekilde Dünya Karamsına seçilen Saiss’ede Şenol Güneş şaşı bakıyor ve böyle emsalsiz bir stopperi Tayip Talha^nın yedeği olarak maça soyunduruyor ! Benim asıl şaşırdığım ve hayeet ettiğim konu şu ki ; Takımda akıl-almaz bütün bu hadiseler yaşanıyor da hiç bir akl-ı selim ortaya çıkıp “Ya biz ne yapıyoruz ? Kafayı mı sıyırdık ? ” demiyor – diyemiyor ! Gek de milyonlarca yuh çekme şimdi ! Yuh Olsun yuh !

 2. Cenk Cemil dedi ki:

  Youmları yayınlamıyorsunuz, şu halde ne diye yorum yapın diye istekte bulunuyrosunuz ki ?
  Tuhaf şey !

 3. Cenk Cemil dedi ki:

  Masuaku’nun yerinde ben olsam Beşiktaşta oynamaz, çeker giderdim ! Gerçi sonundaolacağı da bu ya ! Çünkü, her şeyden önce kulübü kimin yönettiği belli değil ! Kulübü, Spor basını mı? Spor Yazarları mı? taraftarlar mı? Yoksa, Şenol Güneş mi yönetiyor ? Anlayan, bilen var mı?