Mert Günok: Çok söyleyecek bir şey yok!
Beşiktaş, Trendyol Süper Lig’in 21. haftasında deplasmanda Siltaş Yapı Pendikspor’a 4-0 kaybetti. Siyah-beyazlılarda kaleci Mert Günok, karşılaşmanın ardından konuştu.
![Mert Günok: Çok söyleyecek bir şey yok!](https://www.gundembesiktas.com/wp-content/uploads/2024/01/mert-gunok-taraftarlarimizdan-ozur-diliyoruz_705x400_000001.jpg)
Beşiktaş, Trendyol Süper Lig’in 21. haftasında deplasmanda Siltaş Yapı Pendikspor’a 4-0 kaybetti.
Siyah-beyazlılarda kaleci Mert Günok, karşılaşmanın ardından konuştu.
Mert’in açıklamaları şu şekilde:
“Çok söyleyecek bir şey yok. Buraya gelen taraftarlarımızdan özür diliyoruz. Taraftarlarımızı bu sene çok üzdük. Bunun bir kez daha tekrarlanmaması için elimizden geleni yapacağız.”
YORUMLAR