Muleka’nın bu istatistiklerini biz Haaland, Messi, Ronaldo’da görürüz

Nihat Kahveci, Nutspor’da Beşiktaş’ın Ankaragücü maçı performansını yorumladı

Muleka’nın bu istatistiklerini biz Haaland, Messi, Ronaldo’da görürüz
A+
A-
7 Eylül 2022 19:04

Nihat kahveci’nin açıklamaları şöyle:

“SALİH UÇAN SAKAT KALABİLİRDİ”

“Çok güzel yeni kural çıktı. Deplasmana artık taraftar gidebilir denildi. Bunun şartlarını oluşturacaksın. Ankara bizim başkentimiz. Biz burada güvenlik alamıyorsak, nerede alabiliriz? Özel güvenlikler maç izliyor. Sahaya dönüyorlar. Sahaya atlayan kişi de inanılmaz atladı. 80 metre koştu müdahale edilmedi. Bu tip insanlar böyle onure edilmez. Bu insanları toplumdan dışlamak gerekiyor. Salih Uçan’a tekme tam otursa sakatlanabilirdi.”

“JOSEF AZ BİLE YAPTI”

“Josef de muhteşem ayırdı. Kaptan budur. Arkadaşını korursun kardeşim. O senin can yoldaşın. Josef az bile yaptı. Ne yapsın? Kurallar vardır. Kural burada farklı işlemeli. Kamuoyu vicdanı, tahrikler var. Bunlar gözönüne alınmalı. O tekme hakeme gelseydi? Josef yine tutup atsaydı. Hakem nasıl kırmızı çıkaracaktı? Verirken eli titrerdi.”

“MULEKA, WEGHORST’U İNANILMAZ KULLANIYOR”

“Maçtan sonra Cenk çok sinirliydi. Karşılık veremediği için içinde kalmış. Sesi titriyordu. Salih orta sahanın en iyisiydi. Dele Alli gol dışında yoktu. Normal, yeni yeni hazırlanıyor. Zemin berbattı. Weghorst bildiğimiz oyuncu. Muleka, Weghorst’u inanılmaz kullanıyor. Muleka’nın bu istatistiklerini biz Haaland, Messi, Ronaldo’da görürüz. İnanılmaz.”

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.