Muşta atan şahıs tespit edildi!

Geçtiğimiz günlerde Ankara’da oynanan Ankaragücü – Beşiktaş maçında sahaya muşta atılması ile ilgili BESAVDER suç duyurusunda bulunmuştu.

Muşta atan şahıs tespit edildi!
A+
A-
27 Ocak 2023 14:03
Ankaragücü-Beşiktaş maçında sahaya muşta atılması büyük tepki toplamıştı. Beşiktaşlı Avukatlar Derneği’nin yaptığı suç duyurusu üzerine şüpheli şahıs tespit edildi.
Beşiktaşlı Avukatlar Derneği’nin yaptığı açıklamada; 
Sahaya atılan “Muşta” sebebiyle derneğimiz tarafından başlatılan suç duyurusu kapsamında şüpheli şahıs tespit edilmiş olup, Ankara Batı Cumhuriyet Başsavcılığı nezdinde 2023/4*** Sor. numaralı dosya üzerinden soruşturma işlemleri devam etmektedir” sözlerine yer verildi.
PFDK CEZALARI AÇIKLANDI

MKE Ankaragücü Kulübünün, 18.01.2023 tarihinde oynanan MKE Ankaragücü-Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası müsabakasında, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı ve bu eylemin aynı sezon içinde 4. kez gerçekleştirilmesi nedeniyle 162.500 TL para cezası ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada MKE Ankaragücü Kulübünün, stadyuma usulsüz seyirci alınmasından dolayı 200.000 TL Para cezası ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada MKE Ankaragücü Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle 112.000 TL para cezası ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.

YORUMLAR

  1. Cenk Cemil dedi ki:

    Aman sakın ha, Anakragücüne biir ceza falan verilmesin-vermeyin ! Daha önce geçen sene oynanan ve 2-3 Beşiktaşın galibiyeti ile biten maçta da bir seyirci Beşiktalı futbolculara saldırmıştı ! Ne oldu ? Hiç bir şey ! Ankaragücünün dokunulmazlığı taaaaa Kenan Evrenden torpil gödükelri sezona kadar dayanıyor ! Utnamaz ve sıkılmazsınız !