Onur Bulut da yardım çalışmalarına katıldı

Beşiktaş’ın Kayserispor’dan kadrosuna kattığı Onur Bulut, Vodafone Park’taki yardım çalışmalarına destek verdikten sonra açıklamada bulundu.

Onur Bulut da yardım çalışmalarına katıldı
A+
A-
10 Şubat 2023 13:41

Beşiktaş Erkek Futbol A Takımının yeni transferi Onur Bulut, Vodafone Park Deprem Yardım Merkezi’ne gelerek ihtiyaç malzemelerinin tasniflenerek kolilenmesine destek verdi. Duygularını aktaran Siyah-Beyazlı oyuncunun açıklaması şu şekilde:

“Öncelikle hepimize geçmiş olsun. Şu an futbol geri plana düştü. Futbol maçlarının oynanmaması çok doğru bir karar. Kaybettiğimiz vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Enkazdan çıkanlar inşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur. Gerçekten zor bir süreç. Biz hem Beşiktaş hem de tüm kulüpler olarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Tüm vatandaşlarımıza sesleniyorum; imkânı olan herkes bir iki koli bile yardımda bulunursa çok iyi olur. Almanya’da oynadığım dönemdeki eski takım arkadaşlarıma yazdım, onlar da yardım etmeye çalışıyorlar. En hızlı şekilde ülkemizin toparlanması gerekiyor. Herkes elinden geleni yaparsa bence çabuk şekilde toparlanabiliriz. Tabii ki kaybettiğimiz canlar var. Çok zor bir süreç, bazen kelimeler yetersiz kalıyor. İnşallah böyle bir durumu bir daha yaşamayız. Kayseri’de en yakın arkadaşlarım her şeyi toplayıp yardım etmek için bölgeye gitti. Bölgeyi bu şekilde görmenin zor olduğunu söylüyorlar. Allah rızası için herkes yardım etsin. Gördüğünüz gibi herkes yardıma geliyor. Daha da fazla yardıma ihtiyacımız var. Biz de elimizden geleni yapacağız.”

GundemBesiktas.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.