Ozan Tufan Beşiktaş yolcusu mu?

Yeni sezona güçlü bir kadroyla girmek isteyen Beşiktaş ile Ozan Tufan transferi sık sık anılmaya devam ediyor.

Ozan Tufan Beşiktaş yolcusu mu?
A+
A-
29 Haziran 2023 20:38

Yeni sezon planlaması kapsamında hareket eden Beşiktaş, transfer çalışmalarına devam ediyor. Kadrosunu önemli isimlerle güçlendirmeyi hedefleyen Siyah-Beyazlılarla pek çok isim anılıyor.

GundemBesiktas.com olarak daha önce duyurduğumuz üzere; Şenol Güneş’in istediği öne sürülen Ozan Tufan, Beşiktaş’ın transfer gündeminde kesinlikle yer almıyor. 2 Haziran tarihli haberimizde belirttiğimiz üzere Hull City’de top koşturan milli futbolcu için bir girişim bulunmuyor.

GundemBesiktas.com

YORUMLAR

  1. Cenk Cemil dedi ki:

    Saiss’i ve Gedsonu gönder , Ozan Tıfanı al ! Ne yüksek bir zeka va mantalite değil mi ? Ozan’ı Beşiktaşa düpedüz kakalıyorlar da hiç kimseden bir ses-seda çıkmıyor ! Şenol Güneş ve bu yönetim gidene kadar Beşiktaşlılığımı askıya aldım !

  2. Cenk Cemil dedi ki:

    Bu adam FB’de oynarken orada beğenilmedi ve yurt dışına gitti. Dönecekse neden FB’ye veya GS’ye veya bir başka takıma değil de Beşiktaş’a gelecek ? Bunu çıkıp birisi acilen izah emesi gerekiyor !Bana öyle geliyor ki, bu adamı FB veya GS boğaztokluğuna oynamak istese bile asla takımlarına almazlar ! Hal böuyle iken Beşiktaş bu adamda hengi üstün bir meziyet gördü de takıma alacak ? Kazıklanıyrouz da kimseden ses-seda çıkmıyor !