ÖZEL | Beşiktaş yönetimi TFF’ye savaş açtı!

Ülkemizde yaşanan deprem felaketinin ardından, TFF’nin ligden çekildiklerini açıklayan Hatayspor ve Gaziantep FK ile ilgili verdiği karar sonrası Beşiktaş Kulübü adeta TFF’ye kazan kaldırdı.

ÖZEL | Beşiktaş yönetimi TFF’ye savaş açtı!
A+
A-
5 Nisan 2023 01:46

Kadıköy’de aldığı muhteşem galibiyetle taraftarını mutlu eden Beşiktaş’ta, derbinin ertesi günü TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin açıklamaları adeta Siyah-Beyazlıların sevincini kursağında bıraktı.

Yaşanan deprem felaketinin ardından ligden çekilen Hatayspor ile Gaziantep FK’nın sezon başından beri tüm maçlarının geçersiz sayılmasını isteyen Beşiktaş’ın itirazının kabul etmeyeceğini söyleyen TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, 11 kulübün de kendileri gibi düşündüklerini ifade etti.

Büyükekşi’nin açıklamalarına Beşiktaş Kulübü’nden sert bir yanıt geldi ve Büyükekşi’nin çekimser kalan kulüplerin, kendileri gibi düşünüyor saymasının kabul edilemez olduğu belirtildi.

Beşiktaş: Mücadelemizi ve dik duruşumuzu, adalet tesis edilene kadar artan bir tonda sürdüreceğiz

 GundemBesiktas.com’un edindiği bilgiye göre, Beşiktaş yönetiminin haklı olduklarına inandıkları bu süreçte itirazlarını her mecrada yaparak, hak arama arayışlarına tüm hızıyla devam edecekleri ve TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin görevine devam etmesinin Türk Futboluna büyük zarar vereceği konusunda hemfikir oldukları öğrenildi.

Öte yandan Beşiktaş Kulübü, ligden çekilen takımlar hakkında TFF’nin verdiğii kararın yanlı ve yanlış olduğunu düşünerek, UEFA’ya başvurmuştu. Ayrıca Siyah-Beyazlılar, Fenerbahçe maçının VAR kayıtlarının açıklanması için TFF’ye başvuruda bulunduğunu açıkladı.

GundemBesiktas.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.