ÖZEL | Beşiktaşlı yöneticiden Fabio Borini açıklaması

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Seyit Ateş, Beşiktaş – Trabzon Büyükşehir Belediye hentbol karşılaşmasının ardından Gündem Beşiktaş’a Fatih Karagümrük Fabio Borini’nin transferi hakkında açıklamalarda bulundu.

ÖZEL | Beşiktaşlı yöneticiden Fabio Borini açıklaması
A+
A-
2 Şubat 2023 22:24

Beşiktaş Yurtbay Seramik’in Süleyman Seba Spor Salonu’nda Trabzon Büyükşehir Belediyespor’u 47-30 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyelerinden Seyit Ateş, GundemBesiktas.com’a özel açıklamalarda bulundu.

Hentbol takımının aldığı galibiyet hakkında konuşan Seyit Ateş, ayrıca amatör branşlarda da sponsorluk konusunda önemli işler yaparak kulüp tarihinde bir ilke imza attıklarını söyledi.

Futbol takımıyla ilgili olarak yöneltilen transfer soruları hakkında da konuşan Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Seyit Ateş, bir süredir ismi Beşiktaş ile anılan Fatih Karagümrüklü Fabio Borini hakkında konuştu.

Seyit Ateş’den Fabio Borini açıklaması!

GundemBesiktas.com’a özel açıklamalarda bulunan Seyit Ateş, Fabio Borini transferi hakkında;

Fabio Borini için ilgimiz olduğu doğru. Fatih Karagümrük ile bir süredir görüşme halindeyiz. Borini için oldukça iyi bir teklif yaptık, yaptığımız teklifi de Karagümrük yönetimi kabul etti. Transferden sorumlu arkadaşımız Emre Kocadağ daha doğru bir bilgi verecektir. İnşallah Borini sezon sonunda Beşiktaş formasını giyer. ‘ ifadelerini kullandı.

GundemBesiktas.com ÖZEL HABER

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.