ÖZEL I Beşiktaş, transferde hareketlilik yaşıyor

Kadrosuna takviye yapmak için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, kadroda yer açabilmek adına bazı isimlerle yollarını ayırmayı planlıyor.

ÖZEL I Beşiktaş, transferde hareketlilik yaşıyor
A+
A-
18 Şubat 2023 00:02

Kadrosunu güçlendirmek isteyen Beşiktaş, çalışmalarını sürdürüyor. Gündem Beşiktaş’ın edindiği bilgiye göre Wout Weghorst, Francisco Montero ve Josef de Souza’nın vedalarının ardından siyah beyazlılarda ayrılık rüzgarı esmeye devam edecek.

Yabancı kontenjanında yer açmayı hedefleyen Kara Kartal’ın ilk hedefi N’Koudou ile yolları ayırmak. Sezon sonu sözleşmesi bitecek ve beklentileri bir türlü karşılayamamış olan Kamerunlu ile fesih görüşmeleri sürüyor.

Bir diğer haber ise Beşiktaş taraftarlarını üzeceğe benziyor. Tribünler tarafından sevilen, şampiyonluklarda katkı sağlayan ve aile yaşantısı ile örnek olan Atiba Hutchinson’ın sözleşmesinin dondurulması söz konusu. Siyah-Beyazlılar, yabancı kontenjanında yer açmak adına yazın sözleşmesi sona erecek olan Kanadalı emektar ile görüşmelere başladı.

Ayrıca Masuaku’nun performansıyla tatmin olmayan Beşiktaş, sol bek arayışlarını sürdürüyor. Kara Kartal’ın transfer dönemi kapanmadan kadrosuna yabancı bir oyuncu katabileceği düşünülüyor.

GundemBesiktas.com – Mert Güven

YORUMLAR

  1. Cenk Cemil dedi ki:

    Yav, Beşiktaş takımında performansı en son sorgulanacak adamların başında Masuaku gelir ! Yani, Masuaku’ya gelinceye kadar takımdan en az 10 futbolcu gönderilmesi gerekirken Masuakuyu birinci plana yerleştirmek beyinsiziliğin daniskasıdır.