ÖZEL | Kulüpler Birliği’nde Play-Off tartışması! İşte detaylar

Ülkemizi acıya boğan deprem felaketi sonrası ara verilen Süper Lig’te nasıl bir yol haritası çizileceği Kulüpler Birliği’nin dün akşam gerçekleştirdiği toplantıda masaya yatırıldı.

ÖZEL | Kulüpler Birliği’nde Play-Off tartışması! İşte detaylar
A+
A-
23 Şubat 2023 00:46

Liglere verilen ara son buluyor. Erteleme maçlarıyla birlikte kaldığı yerden devam edecek olan Süper Lig’de Kulüpler Birliği Toplantısı bir hayli hareketli geçti.

Kulüpler Birliği Toplantısı dün akşam gerçekleşti. Görüşmenin ana maddesi deprem nedeniyle ligden çekilen takımların durumu ve bu takımlarla maçları olan diğer takımların hükmen galip sayılacak olmasının, herhangi bir adaletsizlik yaratıp, yaratmayacak olması.

GundemBesiktas.com’un edindiği bilgiye göre; Karşılıklı fikir alışverişi yapılan toplantıda, Hatay ve Gaziantep ile maçları olan takımların bazı takımlara göre adaletsiz bir şekilse hükmen galip geleceği hakkında görüş belirten bazı kulüp temsilcilerinin, sözleri ardından, Play-Off sisteminin uygulanıp uygulanamayacağı konusu gündeme getirildi.

Bazı basın organlarında Play-Off önerisinin Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’den geldiği iddia edilirken, bu konuşulanların da asılsız olduğu, Başkan Çebi’nin konuyu gündeme getirmediği öğrenildi.

Ayrıca Kulüpler Birliği’ne yapılan bu Play-Off sistemi önersinin de kesin olarak reddedildiği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

GundemBesiktas.com ÖZEL HABER

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.