ÖZEL | Seyit Ateş Boks Şubesi’nde ki iddialara yanıt verdi!

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Üyesi Seyit Ateş, son günlerde Boks Şubesi’nde yaşanan gelişmeler hakkında GündemBesiktas.com’a özel açıklamalarda bulundu.

ÖZEL | Seyit Ateş Boks Şubesi’nde ki iddialara yanıt verdi!
A+
A-
3 Şubat 2023 15:56

GundemBesiktas.com’dan Gökhan Önel’e açıklamalarda bulunan Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Üyesi Seyit Ateş, “Zeki Karalı hocamız 70 yaşında. Boks antrenörü ve şube menajeri olarak çalışıyor kulüpte.  Kulüp bünyemizde ağır sıklet boks yapan çocuklarımız da var, her sıklette çocuğumuz var. Boks antrenörlüğü futbol antrenörü gibi ya da voleybol antrenörü gibi değil eldivenleri takıp ringe çıkmak gerekiyor. Antrenmanları ringde yaptırıyor çocuklara. Boksörlerimiz Zeki Hoca’nın yaşlı olmasının bir sıkıntıya sebep olabileceğini bizlere ilettiler. Biz de Zeki Hoca’dan sadece idari menajer olmasını rica ettik. Bize abilik yapın, büyüklük yapın dedik. Bu şubede devam edelim ama antrenörlüğü genç arkadaşlarımız yapsın. Zeki hoca ben çoluk çocuğa bu şubeyi teslim edemem dedi. Bunun üzerine biz de sorumluluk altına girmeme adına kendisinden sağlık raporu rica ettik. Zaten bütün şube sorumluları her sene düzenli olarak hastaneye gidip sağlık raporu alıyorlar.  Zeki hocam da hastaneye gitti, Acıbadem Hastanesi’nden aldığı rapor faal olarak bu sporun içinde bulunamayacağı yönündeydi. Bunun üzerine Zeki Hoca’ya yaşanacak bir olumsuz durum karşısında vicdanen rahatsızlık duyacağımızı ilettik. Bize abilik yapın teklifimizi yineledik. Şubenin başında kalın dedik, yok dedi. Ben ayrılacağım dedi. Ve bunun üzerine biz bütün haklarını bir tek kuruşunu bırakmamak kaydıyla teslim ederek yollarımızı ayırdık”

EMİN ERDOĞDU BEN AYRILACAĞIM DEDİ

“Emin kardeşimiz ise daha önce Facebook hesabından Beşiktaş’ın kurumsal kimliğine, yönetimine çirkin sözlerle bir paylaşımda bulunmuştu. Bunun üzerine bir uyarıda bulunduk. O uyarı asla onun anlattığı gibi yüzüne hafifçe iki tokat atma şeklinde olmamıştır. Bir baba olarak evlat sever gibi çocuğu sardım sarmaladım. Ben buradayım bir abin olarak buradayım dedim. Lütfen her meseleni gel bana anlat dedim. Fakat maalesef bu kardeşimiz yanımızdan ayrıldıktan hemen sonra gidip bize küfürler etti. Bu küfrü de bana getirdiler. Getirmelerine rağmen ben yine dedim ki bu kardeşimiz genç, derdi neymiş bir dinleyelim diye aradan 15 gün geçince tekrar yanıma çağırdım. Dedim ki Emin kardeşim sen bak böyle böyle küfür etmişsin bize. Yakışmıyor sana dedim. Başkanım özür dilerim dedi ettiği küfürleri kabul etti. Bunun üzerine biz tekrar affettik fakat bu kardeşimiz bizim bu affımızı da kabul etmedi. Israrla ben ayrılacağım dedi. 12 Ocak’ta dilekçe verdi ayrılmak için. Biz arkadaşa 2 gün önce dönüş yaptık ayrılığını onayladık. Yani yirmi dört, yirmi beş gün yine beklettik. Bu çocuğumuz bir pişmanlık duyar, ya ben kalmak istiyorum falan der diye beklettik. Ama arkadaşımız ikna olmadı ve gitti”

HAKAN ÇELEBİ DOKTORA YAPIYOR

Hakan Çelebi’nin benim okulumun müdürü olduğu doğrudur. Benden ayrılmıştı, benden ayrıldıktan sonra biz bunu buraya getirdik. Sporla hayatı boyunca hiç ilişkisi olmayan bir adamı getirdiler iddiası tamamen yalandır. Çünkü Hakan Hoca spor akademisi mezunu yirmi yıl futbol oynamış. On yıla yakını profesyonel. Yani spor akademisinde de şu anda doktora yapıyor. Yani anlatıldığı gibi boş bir insan değil. Doktora öğrencisi, spor alanında doktora yapıyor. Yakında doçent olur, profesör olur, bu işin akademisyeni olur yani. Emin kardeşimizin anlattığı her şey yalan kısacası, Ahmet Nur Çebi başkanımda bunca küfüre rağmen anlayışlı davrandı. Genç çocuktur üstüne gitmeyin dedi fakat Emin kendi ayrılmak istedi” dedi.

HUKUKİ YOLLARA BAŞVURACAĞIM

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Seyit Ateş sözlerini, “Bana atılan bu iftiraları yargıya taşıyacağım, avukatlarım ile görüştüm en kısa zamanda hukuki yollara başvuracağım” diyerek bitirdi.

GundemBesiktas.com / Gökhan Önel

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.