Özyeğin ailesinden kulübümüze ziyaret!

Başkan Hasan Arat, Divan Kurulu Üyesi ve Fiba Holding Kurucu ve Onursal Başkanı Hüsnü Özyeğin ile Kongre Üyesi ve Fiba Holding Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı Murat Özyeğin’i Tüpraş Stadyumu’ndaki makamında ağırladı.

Özyeğin ailesinden kulübümüze ziyaret!
A+
A-
20 Aralık 2023 22:59

Beşiktaş’tan yapılan açıklamada şu ifadeler kullandı:

Başkanımız Hasan Arat, Divan Kurulu Üyemiz ve Fiba Holding Kurucu ve Onursal Başkanı Hüsnü Özyeğin ile Kongre Üyemiz ve Fiba Holding Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı Murat Özyeğin’i Tüpraş Stadyumu’ndaki makamında ağırladı.

Arat, sıcak bir ortamda geçen ve karşılıklı iyi dileklerin sunulduğu ziyarette konuklarıyla Kulübümüzün tarihi ve geleceği üzerine sohbet etti.

Hüsnü Özyeğin ile Murat Özyeğin, merhum Beşiktaşlı gazeteci Rauf Tamer’in otuz yıl önce Özyeğin ailesine takdim ettiği Beşiktaşımızın sembolü kartalın bronzdan yapılmış heykelini, “Artık yuvasına gelmesi gerekiyordu” sözleriyle Başkanımız Hasan Arat’a hediye etti.

Başkanımız Hasan Arat, güzel temennileri ve anlamlı hediyeleri için Hüsnü Özyeğin ile Murat Özyeğin’e teşekkür etti ve Yönetim Kurulu Üyelerimizi tek tek tanıttı. Arat, daha sonra Cumhuriyetimizin 100. yılını temsil eden 100 sırt numaralı birer Beşiktaş formasını konuklarına hediye etti.

Başkanımız Hasan Arat ile Yönetim Kurulumuz, ziyaretin sonunda Hüsnü Özyeğin ve Murat Özyeğin ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.