Philippe Keny Beşiktaş’a gelecek mi? Bandırmaspor cephesinden flaş açıklama

Beşiktaş, forvet mevkisi için geçtiğimiz sezon Bandırmaspor’da gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken 23 yaşındaki Senegalli forvet Philippe Keny’yi gündemine almıştı.

A+
A-
30 Temmuz 2022 17:53

Senegalli futbolcu ve kulübü Bandırmaspor ile anlaşma sağlayan Beşiktaş transfer konusunda geri adım atmak üzere olduğu iddia edildi.

Sürecin en başında Beşiktaş Sportif Direktörü Ceyhun Kazancı Bandırmaspor yetkililerini arayarak Senegalli golcüyle ilgilendiklerini söyledi.

Bandırmaspor Yönetimi ise Philippe Keny için bonservis beklentilerini Beşiktaş cephesine iletti. Kazancı ise 5 Temmuz’da randevu verdi.

Bandırmasporlu yöneticilerle yapılan yüz yüze görüşmede Kazancı telefonda görüşülen rakamın altına inince Bandırma yönetimi masadan kalktı.

Keny ve menajeri ile görüşmelere devam eden Beşiktaş 23 Temmuz’da Ceyhun Kazancı imzalı resmi teklifle Bandırmaspor’a gitti.

Bandırmaspor yönetimi bonuslarla 1.3 milyon euro’luk teklifi kabul etti ve resmi işlemlerin başlatılmasını istedi.

Anlaşma sağlanmasına rağmen Beşiktaş tarafından işlemler başlatılmayınca Bandırmaspor da resmi bir yazıyla 29 Temmuz’a kadar bir girişim olmazsa Keny ile ilgili diğer takımlarla görüşmelerin yapılacağını bildirdi.

Bandırmaspor yönetimi Beşiktaş’ın bu süreçteki yaklaşımından rahatsız.

Beşiktaş’ın telefonlara cevap vermemesi ve süreci sürekli uzatması Bandırmaspor yöneticilerini hayal kırıklığına uğrattı.

Kaynak:Habertürk

 

 

 

 

 

 

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.