Rahmi Koç’tan, Hasan Arat’a tebrik ziyareti!

Koç Holding Onursal Başkanı Sayın Rahmi M. Koç, Başkan Hasan Arat’a tebrik ziyaretinde bulundu

Rahmi Koç’tan, Hasan Arat’a tebrik ziyareti!
A+
A-
29 Aralık 2023 16:32

Beşiktaş’tan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Onursal Başkanımız Süleyman Seba’nın kadim dostu, Kulübümüzün yaşayan en eski üyesi, Divan Kurulu Üyemiz, Koç Holding Onursal Başkanı Sayın Rahmi M. Koç, 35. Başkanımız Sayın Hasan Arat’ı kulübümüzde ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Futbol Takımları Genel Koordinatörümüz Samet Aybaba, Kaptanımız Necip Uysal ve efsane futbolcularımızın da katıldığı ziyarette, Rahmi Koç seçilmesinden dolayı tebrik ettiği Hasan Arat ile Yönetim Kurulumuza görevlerinde başarılar diledi.

Başkanımız Hasan Arat, ziyarette Rahmi Koç’a Cumhuriyetin 100. yılı için özel olarak hazırlanan 100 sırt numaralı formamızı hediye etti. Ziyaretin ardından Sayın Rahmi Koç, Başkanımız Hasan Arat ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Beşiktaş JK Müzesi’ni ziyaret etti. Yönetim Kurulumuzun geçtiğimiz hafta Beşiktaş JK Müzesi’nde bir Rahmi Koç Köşesi kurulmasına ilişkin aldıkları karar doğrultusunda hazırlanan özel köşede, Rahmi Koç adını taşıyan 100. yıl formamız, Rahmi Koç’un Onursal Başkanımız Süleyman Seba ile tarihimizdeki çeşitli etkinliklerde çekilmiş fotoğrafları ve kulüp sicil defterindeki 873 numaralı üyelik kaydının bulunduğu belge yer aldı.

Rahmi Koç bu alanda kendisi için Beşiktaşlı sanatçı Mert Töre tarafından hazırlanan ve bir benzeri Beşiktaş Köyiçi’nde yer alan grafitiyi ve sanatçı Ebru Ceylan’ın “Yağmurlu Bir Günde” temalı yağlı boya tablosunu uzun süre inceledi.

Müze ziyaretinde duygulandığı dikkatlerden kaçmayan Rahmi Koç açılışta kesilen kurdelenin bir parçasını günün hatırası olarak alırken, Tüpraş Stadyumu temalı pastayı kesip katılımcıların ve taraftarımızın yeni yılını kutladı.

Ziyarette Başkanımız, Yönetim Kurulumuz, efsane oyuncularımız ve müze çalışanlarımız günün anısına Sayın Rahmi Koç ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Süleyman Seba köşesiyle yan yana olan kendisine ait köşe için teşekkür eden yaşayan en eski Divan Kurulu Üyemiz Rahmi M. Koç, çıkışta Başkanımız Hasan Arat’a “kulübün sana ihtiyacı var” sözleriyle veda etti.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.