Romain Saiss gidiyor mu?

Beşiktaş’ta sergilediği performansla dikkat çeken Romain Saiss hakkındaki gerçeğe GundemBesiktas.com ulaştı.

Romain Saiss gidiyor mu?
A+
A-
2 Haziran 2023 11:44

Beşiktaaş’ın sezon başında bedelsiz olarak kadrosuna kattığı Roman Saiss hakkında sık sık takımdan ayrılacağına dair iddialar ortaya atılıyor. Premier Lig’de tanınan deneyimli stoperle ilgili transfer dedikoduları yayılıyor.

Dünya Kupası’nda sergilediği performansla kendisine hayran bırakan Faslı savunmacının geleceği belirsizliğini koruyor. GundemBesiktas.com‘un edindiği bilgiye göre; Saiss için şu ana kadar Beşiktaş’a gelen herhangi bir teklif yok.

Başarılı futbolcu, Beşiktaş ile ilk ve tek golünü Galatasaray’a atmıştı.

GundemBesiktas.com

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

  1. Cenk Cemil dedi ki:

    Demek teklif yok ! Gelse hemen satılsın diyenler çoğunlukta tabi ki ! Öyle ya, Velinton bve Necip varken Saiss ne işimize yarar ? Hem sonra Şenol Hoca’nın gözüne bir türlü girememiş adam ! Tabi yasatın gitsin ! Ondan sonra da başınızduvarşara çarptığınızda aklınız başınıza gelir ! Aynı şekilde Masuaku’nun da gitmesi için altı sürekkli oyuldu adamın !…Oyulduoyuldu, en sonunda adam Başakşehir bir gol attı, futbol cahillerinin aklı başına geldi ! Hemen bu kez “satmayalım” teraneleri başladı ! Halbuki masu aku, gol atssa da atmasa da dört-dörtlük bir oyuncu olduğunu analyamyacak kadar futbolcu cahilleinin içinde yaşıyoruz ! Aynı şekilde takım Saiss’i de gönderdiğinde bin pişman olacakalr ama, derdimizi kime anlatalım ! Takımı, FOTOSPOR, FOTOMAÇ ve bu vasın organlarında spor yorumculuğu yapan yazarlar olurşturuhor ve yapıyor ! Yönetim en önce bu kısır döngüyü kırmalı ve yokmet etmelidir diye düşünüyorum.