Romain Saiss önerisi!

Beşiktaş’ın başarılı stoperl Romain Saiss, İtalyan ekibine önerildi.

Romain Saiss önerisi!
A+
A-
28 Şubat 2023 12:36

Beşiktaş’tan sezon sonu ayrılacağı yönünde haberler çıkan Romain Saiss, Avrupa’nın köklü kulüplerinden birine önerildi.

Faslı stoperin milli takım eski arkadaşı olan Benatia, deneyimli savunmacıyı Juventus’a önerdiğini “Juventus karmaşık bir dönemden geçiyor. Herhangi bir tavsiyede bulunabileceksem, Fas’a bakabileceklerini söyleyebilirim. Saiss  ve Aguerd ile merkezi savunmayı gördüğümde, Juventus için faydalı olabilecek iki önemli isim olduğunu düşünüyorum” sözleriyle dile getirdi.

Tecrübeli futbolcunun Dünya Kupası’nda sergilediği başarılı performansla talipleri artmıştı. Romain Saiss’ın geleceği hakkında sezon sonu hareketlilik yaşanabilir.

Kaynak: Fotomaç

YORUMLAR

  1. Cenk Cemil dedi ki:

    Bu yılki, en güzel ve faydalıtrransferlerden birisi olan Weghorst gönderildi ! Şimdi sırada Saiss ve Masuaku olduğu yaılıyor, çiziliyor ve konuşuluyor ! Şunu herkes çok iyi bilisn ki, Weghorst’u göndermek enkadar büyük bir ihanet olmuş ise, Saiss ve masuaku’yu da bu takımdan koparmak o kada rbüyük bir ihanettir Beşiktaş’a ! Bu gerçeği göremeyenler Beşiktaş’ın ne yöneticisi olabilirler ve ne de taraftarı olabilirler ! Ancak spor basınının ve yazaralrının piyonalrı ve kuklaları olurlar !