Romain Saiss’in bonservis bedeli belirlendi!

Romain Saiss için kapısı çalınmaya başlanan Beşiktaş Yönetimi, 32 yaşındaki oyuncunun bonservisini belirledi.

Romain Saiss’in bonservis bedeli belirlendi!
A+
A-
5 Aralık 2022 15:34

Fas Milli Takımı’yla Dünya Kupası’nda oldukça başarılı bir görüntü sergileyen 32 yaşındaki Romain Saiss için kulüpler şimdiden harekete geçti. Menajerler aracılığıyla kapısı çalınmaya başlanan Beşiktaş Yönetimi, Saiss’in bonservisini belirledi.

MENAJERLER HAREKETE GEÇTİ

Geçen sezon İngiliz ekibi Wolverhampton’la sözleşmesinin sona ermesinin ardından Beşiktaş’a transfer edilen Romain Saiss, Fas milli takımıyla Dünya Kupası’nda başarılı bir görüntü ortaya koyuyor. Ülkesinin son 16 bileti almasında önemli rol oynayan başarılı stoper için menajerler şimdiden harekete geçti! Ara transfer dönemine kısa bir süre olmasını göz önünde bulunduran kulüpler, temsilciler aracılığıyla Siyah-Beyazlılar’ın kapısını çalmaya başladı.

EN AZ 7 MİLYON EURO

İlk etapta teknik direktör Şenol Güneş’in kararı sonrasında Saiss’i satmama planı yapan Beşiktaş, tek şartla bu düşüncesini değiştirebilir: 7 milyon Euro! Siyah-Beyazlı idarecilerin, bedelsiz olarak kadrosuna kattıkları Saiss’e, 7 milyon Euro’luk bir teklif gelmesi halinde Saiss’i elden çıkarabilir. Bu rakamın altında gelecek bir öneriyi değerlendirmeden reddetme kararı alan Beşiktaş Yönetimi’nin, oyuncunun hem başarılı performansından hem de liderliğinden yararlanmaya devam etmeye olumlu baktığı kaydedildi.

İSTANBUL’DA ÇOK MUTLU

Başta Premier Lig olmak üzere İspanya’dan da kulüplerin radarında bulunan Saiss’in de kariyerine İstanbul’da devam etmeye sıcak baktığı ancak kulüplerin anlaşması halinde tekrar Avrupa’nın yolunu tutabileceği belirtildi.

Kaynak: Milliyet

ETİKETLER:
YORUMLAR

  1. Cenk Cemil dedi ki:

    Tabi ya tabi ! Beşiktaşta Velinton gibi dünya çapında bir KAZMA ve ağır sıklet NECİP varken bir başka stopperin esamesi mi okunur ? Adam Fas Milli Takımının stopperi ama, bize lazım değil ! Bence Weghrst’u dagönderip Şenıl Hoca’nın gözdesi Burak Yılmaz hemen çağrılmalıdır ! Beşiktaşın bugünkü yönetimi takımı şamar oğlanına çevirdi ! Gel oynuyor, giden oynuyor ! Bu kafayla sittin sene bu takımdan bi cacık olmayacağını hep birlikte göreceğiz ! Sağolasın Turgay Demir !

  2. Cenk Cemil dedi ki:

    Valerien smael’in getirttiği bütün oyunculara (Saiss, Masuaku, Weghorst, Muleka) yol verin ki, Ismael düşmanlığı tam yerine otursun ve Turgay Demirin de keyfi yerine gelsin ! Bu mantalite ve Turgay Demirin camiadaki hakimiyeti ile Beşiktaşın ilelebet hiç bir başarı yakalayamayacağı kabak gibi ortadadır ! Umarız, Beşiktaş Kongresi bu kara bulutalrı takımın üstünden dağıtır da camia rahat bir nefes alır !