Rosier önce hocasının güvenini sonra da formasını geri kazandı

Onur Bulut transferiyle kulübeye geçen Valentin Rosier, derbideki performansıyla hem Şenol Güneş’in hem de tribünlerini takdirini topladı.

Rosier önce hocasının güvenini sonra da formasını geri kazandı
A+
A-
2 Mayıs 2023 13:22

Beşiktaş’ın Galatasaray’ı 3-1 ile geçtiği derbiden önce Şenol Güneş’in Valentin Rosier ile özel bir görüşme gerçekleştirdiği öğrenildi. Deneyimli çalıştırıcının maçtan birkaç gün önce tesislerde bir araya geldiği Fransız sağ beki motive ettiği kaydedildi.

Rosier’yi debide sahaya süren Şenol Güneş’in, ““Yeteneğin ve enerjin ortada. Ümraniye maçındaki oyunun da tatmin ediciydi. Derbide senin yeteneklerine ve enerjine ihtiyacımız olacak. Kendini en iyi şekilde maça hazırlamanı istiyorum ve sana güveniyorum. Yeteneklerini göstererek formanın hakkını vereceğine de inanıyorum” ifadelerini kullandığı belirtildi. Tecrübeli oyuncunun, bu görüşmeden büyük bir memnuniyetle ayrıldığı vurgulandı.

Formayı yeniden kapan ve derbide üst düzey bir performans sergileyen başarılı futbolcunun karşılaşmanın ardından Şenol Güneş tarafından özel olarak tebrik edildiği de aktarıldı.

Kaynak: Fanatik

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.