Şenol Güneş, Dinamo Kiev maçı öncesinde açıklamalarda bulundu

Dinamo Kiev ile karşı karşıya gelecek olan Beşiktaş’ta tecrübeli teknik adam Şenol Güneş, basın toplantısında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş, Dinamo Kiev maçı öncesinde açıklamalarda bulundu
A+
A-
23 Ağustos 2023 23:55

Beşiktaş’ta tecrübeli teknik adam Şenol Güneş, UEFA Konferans Ligi’nde Dynamo Kiev ile oynayacağımız maç öncesi gerçekleştirilen basın toplantısında yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekti.

Şenol Güneş, Bükreş’te oynanacak olan kritik karşılaşma öncesindeki basın toplantısında yaptığı açıklamalarda;

‘TURU GEÇMEK İSTİYORUZ!’

Rakibimizin gücünü biliyoruz. Rakibimiz de bizi tanıyor. Tecrübeli ve genç oyunculardan oluşan dinamik bir takıma karşı oynayacağız. İki maç da zor olacaktır. Turu geçmek için gayret göstereceğiz. Turu geçmek istiyoruz.

MİRCEA LUCESCU HAKKINDA

Lucescu çok değerli bir futbol adamı. Romanya, futbolcu ve futbol adamı üreten bir ülke. Lucescu ülkemizde de çok başarılı oldu.

‘RAKİBİMİZİ İYİ ANALİZ ETTİK’

Kendimize güveniyoruz. Bu maç için getirdiğimiz oyuncular hazır olarak sahaya çıkacaklar. Tek gündemimiz arka arkaya oynayacağımız Dynamo Kiev maçları. Turu geçmek için kendimizi hazırlıyoruz. Rakibimizi analiz ettik. Yarın iki ayaklı turun ilk maçını oynayacağız. Turu geçip gruplara kaldıktan sonra yeni hedefleri konuşuruz.

‘YENİ TRANSFERLERİMİZ HAZIR’

Yeni transferlerimiz burada bizimle beraberler. İhtiyaç olduğunda yararlanacağız. Bütün oyuncularımız hazır olmak durumundalar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.