Şenol Güneş ismi dolaşıyor ama tribün Sergen Yalçın diye bağırıyor!

Fırat Günayer, TRT Spor’da Beşiktaş’ın performansına ve teknik direktör iddialarına dair değerlendirmelerde bulundu.

Şenol Güneş ismi dolaşıyor ama tribün Sergen Yalçın diye bağırıyor!
A+
A-
23 Ekim 2022 20:09

Fırat Günayer’in açıklamaları şöyle:

“Sosyal medyada çok yoğun bir Şenol Güneş ismi dolaşıyor Beşiktaş maçlarından sonra ama tribün Sergen Yalçın diye bağırdı. Onu da tabii göz ardı etmemek lazım açıkçası. Ben de şaşırdım. Çünkü hep İsmael sonrası Şenol Güneş gelsin diyordu sosyal medya ağırlıklı olarak. Sergen Yalçın, bu açıdan sürpriz. Gelir mi Sergen Yalçın? Yüzde 100 olmaz demiyorum. İsmael’e karşı, taraftarda ve sosyal medyada bir olumsuz bir hava var. Bunu ‘Orası sosyal medya, ne olacak kardeşim’ şeklinde yorumlamamak lazım. Çünkü sosyal medya bir şekilde tribüne de etki ediyor. Bunu geçmiş yönetimlerde de hep gördük. Beşiktaş taraftarı oyundan memnun değil ve bu gerçekle Beşiktaş teknik heyetinin yüzleşmesi lazım. Şimdi ben açıkçası İsmael’e sabredilmeli ve balerin İsmail’in arkasında durulmalı. diyen taraftayım. Ancak bunu derken şu yüzden diyen taraftayım. Çünkü Beşiktaş’ın oyunuyla ilgili bir ışık görüyordum ben. Rakip ceza sahasının önünde çok yoğun bir şekilde baskı yapıyordu, planlı bir baskı yapıyordu, hızlı atağa çıkıyordu. Hatta o haftalarda Beşiktaş Premier Lig takımı gibi oynuyor dendi. Dolayısıyla oradaki ışığı görerek bu takım gelişebilir, bu takım yükselebilir diye düşündüm.”

“PREMİER LİG TAKIMI TARZINDAN VAZGEÇTİ”

Ama İstanbulspor maçıyla beraber bir düşüş başladı. Oyun anlamında bir düşüş başladı. Şimdi Beşiktaş gibi kulüplerde destek istiyorsan ya skor alacaksın ya iyi oynayacaksın. Yani öbür türlü başka türlü ikisi birden iyi olmazsa destek biraz zorlaşır. Beşiktaş’ın son 4 haftadaki, son 5 maçtaki oyununu ben de çok tutmuyorum ve o ışık veren oyununda gerileme var gibi duruyor. Beşiktaş o parlak Premier Lig takım gibi tarzdan biraz son 4-5 maçta vazgeçmiş durumda.”

ETİKETLER:
YORUMLAR

  1. Cenk Cemil dedi ki:

    Beşiktaş taraftarları kulüpten başarısızlıkları için gönderilenlere sevda beslemeye devam ederlerse sittin sen bu takım asla şampiyonluk yüzü göremez diyorom ! Taraftarlar Ya aklını başına toplayacaklar yahutta, her sezonun ardından başları önde stadları terketmeye devam edecekler ! Paşa gönülleri bilir ! Benden söylemesi !