Şenol Güneş: Kötü niyet ararsak buluruz

Antrenmandan önce play-off iddiaları hakkında konuşan Şenol Güneş, önemli değerlendirmeler yaptı.

Şenol Güneş: Kötü niyet ararsak buluruz
A+
A-
14 Mart 2023 22:04

Bugün antrenmandan önce gündemi değerlendiren Şenol Güneş, açıklamalarda bulundu.

Play-off hakkında konuşan deneyimli çalıştırıcı, “Beşiktaş’a şunu yapmasınlar; zaten biz gerideyiz, Gaziantep maçında kırmızıyı gösterenler, diğer maçları göstermediler. O da yanlış, bu da yanlış. Biz bir şey demeden ‘3 puan bekliyor, 6 puan bekliyor’ deniyor. Başkan bunu dedi mi, böyle bir şey yok. Spekülasyon. Antep maçındaki VAR kayıtlarını açıklayanlar, ondan sonra başka maçları açıklamadılar. Karar verildi ama karar değiştirildi. Bütün maçları verseydiniz o zaman. Kötü niyet ararsak buluruz” ifadesini kullandı.

Eski öğrencisiyle olan diyaloğunu da dile getiren Şenol Güneş, “Eski öğrencim Rigobert Song soyunma odasına geldi, elimi öptü. Sağ olsun çok saygılıdır. Bu meslekte yaşlanmanın artılarından biri de bu, Kamerun Milli Takım Teknik Direktörü gelip size saygılarını sunabiliyor. Herkese nasip olmayacak bir şey” dedi.

Kaynak: Fanatik

 

YORUMLAR

  1. Cenk Cemil dedi ki:

    Yav Hoca ! başakişehir maçında oynattığın oyunu gördük ! Torbalıkla 3 puan Beşiktaşın oldu! SEn neden bahsediyorn ? Beşiktaşa doğrdürüst futbol oynatabiliyor musun ? önce bunu kendine bir sor !