Şenol Güneş stoper için kararını verdi! Welinton kalsın Montero gitsin!

Beşiktaş, devre arasında takıma 1 ya da 2 takviye yapmayı planlıyor. Bunun için de 14 yabancısı bulunan siyah-beyazlıların bazı isimlere veda etmesi gerekiyor.

Şenol Güneş stoper için kararını verdi! Welinton kalsın Montero gitsin!
A+
A-
5 Aralık 2022 13:46

West Ham United’dan kiralanan Arthur Masuaku’nun sözleşmesinden çıkmayı düşünen Kartal’da Welinton Souza ve Francisco Montero da adaylar arasındaydı. Teknik direktör Şenol Güneş, bu iki stoperle ilgili kararını verdi.

İSTANBUL DIŞINA TRANSFER OLMAK İSTEMİYOR

Welinton’un hem idmanlardaki hem de hazırlık maçlarındaki performansını beğenen Güneş, Montero’nun ikinci devre için başka bir takıma kiralanmasını istedi.

Geçtiğimiz günlerde bir çocuğu dünyaya gelen İspanyol futbolcu ise İstanbul dışında seçeneklere kapıyı kapattı. Oyuncuya Karagümrük ve Kasımpaşa’nın ilgisinin olduğu kaydedildi.

Resmi teklif gelmesi halinde Montero’nun kiralık gitmesinin yolu açılacak ve takviye için kontenjan hakkı doğacak.

Kaynak: Sporx

YORUMLAR

  1. Cenk Cemil dedi ki:

    Tabi ki, Montero’dan çok daha fazla KAZMA olan Velinton kalmalıdır ! Hollanda’da Fortuna’da oynayan Burak Yılmaz ve Oğuzhan da geri getirilmelidir ! Büyük futbol otoritesi Turgay Demirin kayığına binerseniz olacağı budur !

  2. Cenk Cemil dedi ki:

    Futbolcu tipi bile olmayan bu Velinton için “Beşiktaşta kalsın” demek için zır-cahil olmak gerekir ! Şenıl Hoca’dan bu kadara bir kara cahillik hiç beklemezdik ! Takımda herkes akıl-tututlması mı yaşıyor ne !