Şenol Güneş’ten yeni bir ilk!
Kara Kartal ile zirveye yeniden kanat çırpan Şenol Güneş, aşamadığı engeli de sonunda ortadan kaldırmayı başardı.
![Şenol Güneş’ten yeni bir ilk!](https://www.gundembesiktas.com/wp-content/uploads/2023/03/senol-gunes.jpg)
Yeniden Beşiktaş’ın başına geçmesiyle Kara Kartal’ı zirveye uçuran Şenol Güneş, başarısını sürdürüyor. Deneyimli çalıştırıcı, Beşiktaş’ın 5-2 kazandığı maçla Siyah-Beyazlıların başındayken ki ilk Kasımpaşa deplasman zaferini elde etti.
Bu sezon Kara Kartal’ın ilk kez 7 maçlık galibiyet serisi yakalamasını sağlayan Şenol Güneş kendi rekorunu da egale etmiş oldu. Tecrübeli hoca ile Beşiktaş, ligde son 14 karşılaşmada yenilgi yüzü görmedi. Bu süre zarfında Siyah-Beyazlılar, 12 galibiyet ve 2 beraberlik alırken, 37 kez rakip fileleri havalandırıp kalesinde 10 gole engel olamadı.
GundemBesiktas.com
YORUMLAR