Serdal Adalı projelerini açıkladı!

Beşiktaş’ta pazar günü yapılacak olan seçim öncesi iki adayında çalışmaları hız kazandı. 

Serdal Adalı projelerini açıkladı!
A+
A-
29 Kasım 2023 11:20

Başkan adaylarından Serdal Adalı bugün düzenlenen lansman ile projelerini açıkladı.

Adalı’nın açıklamaları şu şekilde:

Stadyum kapasitesi artacak! 

“Stadımızın, Yeni Açık Tribünü’ nde  uygulayacağımız, “Safe Standing Sandalyelerimiz ” ile kapasitemizi artıracağız. Böylelikle, 9836 bilet daha satarak, gücümüz egüç katacağız. Stadımızda yapacağımız bir değişiklik daha; Misafir takım tribününü iki kat olarak kurgulayarak, alanı daraltacağız. Bu daralmayla birlikte, misafir takımın sesini daha da az duyacağız. Ayrıca, güvenlik önlemleri kapsamında, rakip tribüne ses yutucu şeffaf panel konumlandıracağız. Yeniden desibel rekoru kırmaya var mısınız?”

Altyapıya büyük önem!

” Ümraniye Nevzat Demir Tesislerimizi Beşiktaşımıza kazandırıyoruz. 88 bin m2’lik alanımıza ek olarak, arazimizin yanındaki 88 bin m2’lik alanı da tesislerimize dahil ederek, “Serpil Hamdi Tüzün Futbol Akademisi” projemizi hayata geçiriyoruz. Tesislerimize, 3 yeni antrenman sahası daha kazandırarak, Mehmet Özdilek Hocamızın liderliğinde altyapımızı hızla güçlendireceğiz.”

Amatör branşlarda yeni dönem!

“Fulya ’da anlaşmasını yaptığımız alanda, Şan Ökten Amatör Branşlar Merkezi kuruyor, amatör branşlarımızı tek bir çatı altında topluyoruz. 12 bin m2 çok amaçlı spor salonumuzu hizmete açıyoruz. Ayrıca, teknolojinin tüm yeniliklerinden faydalanarak, Beşiktaş LAB Kliniği ve Altyapı / Profesyonel sporcularımız için sporcu sağlığı merkezi oluşturuyoruz. Akademisyen ve uzman antrenörlerden oluşturulacak heyetle, U15’ten itibaren genç yeteneklerimizin fiziksel gelişimini desteklemeyi amaçlıyoruz. Tüm sporcuların mevcut performanslarının takibi ve geliştirilmesi yönünde profesyonel adımlar atılacak. ‘Yeni transfer’ sürecinde, sağlık kontrolleri ve performans ölçümleri günümüz dünya devlerindeki ölçütler baz alınarak asla riske edilmeyecek formasyona getirilecek.”

200 milyon Euro’luk proje!

“Dünyanın en güzel şehri İstanbul’da havaalanına ve şehrin merkezi bölgelerine 10 dakika uzaklıkta, yaşam kent projemizi hayata geçiriyoruz. Orman arazilerine sınır yarım milyon m2 alana kurulacak olan, Beşiktal Ekolojik Kent içerisinde, sosyal ve sportif alanlar, Beşiktaş Göleti , Beşiktaş Okulu ve restoranların yanı sıra 380 villa projesi yer alacak. Arsa verimliliği, su kaynakları, güneş enerji santrali ile %100 ekolojik olan projemiz, şehrin deprem riski en az olan bölgesinde yer alıyor.”

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.