Serdal Adalı’nın listesindeki Metin Keçeli’den, Gündem Beşiktaş’a özel açıklamalar!

Beşiktaş JK Başkan Adayı Serdal Adalı’nın listesinde yer alan, seçildiği takdirde ikinci başkan olacak olan Metin Keçeli, Gündem Beşiktaş’a özel açıklamalarda bulundu.

Serdal Adalı’nın listesindeki Metin Keçeli’den, Gündem Beşiktaş’a özel açıklamalar!
A+
A-
19 Kasım 2023 20:58

Beşiktaş JK Başkan Adayı Serdal Adalı, geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunmuştu. Seçildiği takdirde ikinci başkanın Metin Keçeli olacağını belirtmişti. Gündem Beşiktaş ekibi olarak Metin Keçeli’ye ulaştık ve detayları öğrendik.

”Söz verdim”

Gündem Beşiktaş‘a açıklamalarda bulunan Metin Keçeli, Serdal Adalı’yla olan dostluğunun eskiye dayandığından bahsetti. Metin Keçeli, geçmişte Serdal Adalı’yla konuştuklarında, Adalı’nın başkan adaylığı olması durumunda yönetimde olacağına dair söz verdiğini vurguladı. Serdal Adalı’nın kendisini arayıp, ”Ben aday oluyorum, sende benimle geleceksin.” Demesi üzerine teklifi kabul eden Keçeli, seçilmesi durumunda Adalı Yönetimi’nin ikinci başkanı olacak.

”Hasan Arat’a, Serdal’ı destekleyeceğim dedim”

Beşiktaş JK Başkan Adayı Serdal Adalı’nın adaylık sürecinin netleşmediği dönemde Keçeli, diğer Beşiktaş JK Başkan Adayı Hasan Arat’a, ”Serdal’a sözüm var. Aday olması durumunda seni değil onu destekleyeceğim.” Dediğini aktardı.

”Süleyman abi sayesinde büyük kazanımlar elde ettik”

Süleyman Seba yönetiminde de yöneticilik yapan Keçeli, geçmişteki projelerin benzerlerinin hayata geçirilebileceğini söyledi. Süleyman Seba döneminde Ümraniye ve Yeşilyurt’un tahsisle satın alındığını, bu yerlerde Seba’nın büyük emeğinin olduğunu vurguladı. Geçmiş dönemde nakitle alınması zor olan Fulya’yı da kulübe kazandırdıklarını belirten Keçeli, ”O dönemde hiçbir kulüp böylesine bir yatırım yapamazdı, Süleyman abi sayesinde büyük kazanımlar elde ettik. Süleyman abinin büyük gayretiyle Fulya’yı Beşiktaş’a kazandırdık.” Dedi. Keçeli, ”O dönemden sonra gayrimenkul alımı yapılmadı. Hayran kaldığım Fikret Orman’ın stat projesi dışından pek bir projede göremedik.” Diye ekledi. Keçeli, göreve geldiklerinde öncelikle mevcut tabloya bakacaklarını ardından yatırım amaçlı neler yapılabileceğini planlayacaklarını söyledi. Devam eden yatırımlara da üzerine koyarak ilerleyeceklerini belirtti.

GundemBesiktas.com ÖZEL HABER

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.