Serhan Çetinsaya’dan seçim öncesi flaş açıklamalar!

Seçime kısa bir süre kalmışken Gündem Beşiktaş’a konuşan Serhan Çetinsaya, yeni gelecek olan yönetimlerde yer alıp almayacağını açıkladı.

Serhan Çetinsaya’dan seçim öncesi flaş açıklamalar!
A+
A-
20 Kasım 2023 21:10

Beşiktaş’ta seçim rüzgarları esmeye devam ediyor. Ahmet Nur Çebi yönetiminden istifa eden Serhan Çetinsaya’nın başkan adaylarından Serdal Adalı’nın listesinde olacağı iddia edilmişti.

Gündem Beşiktaş’a konuşan Serhan Çetinsaya’nın, Adalı’nın listesinde olup olmayacağı konusu netlik kazandı.

GundemBesiktas.com’a özel açıklamalarda bulunan Serhan Çetinsaya;

Dinlenmeye ihtiyacım var

Genç yönetici, Serdal Adalı’nın başkan olması durumunda yeni yönetimde olmayacağını söyledi. Çetinsaya, dinlenmeye ihtiyacı olduğunu ve bir süre yönetimde yer almak istemediğini söyledi.

Beşiktaş’ın yeni yüzlere ihtiyacı var

Serhan Çetinsaya, yorulduğunu belirtmesinin hemen akabinde, Beşiktaş’ın bir yandan da yeni yüzlerle beslenmesi gerektiğini söyledi. Yeni kişilerin Beşiktaş’a daha fazla katma değerde bulunabileceğini belirten Çetinsaya, ”Yönetici olmasam da ben desteğimi hiçbir zaman Beşiktaş’tan esirgemeyeceğim.” diyerek ekledi.

2025’i işaret etti

Çetinsaya’nın kısa vadede olmasa da, uzun dönemde Beşiktaş’ta tekrar yöneticilik pozisyonda görev almak istediğini söyledi. Çetinsaya, ”Şimdi olmasa bile 2025 Haziran’ı için hazırlık yapacağım. Beşiktaş’a elimden gelenin fazlasını katmak için hazırlanacağım.” dedi. Çetinsaya’nın 2025 Haziran’ı için nasıl bir yol haritası çizeceği ise merak konusu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.