Sportif Direktör Ceyhun Kazancı önemli açıklamalarda bulundu!

Beşiktaş Sportif Direktörü Ceyhun Kazancı, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde basın mensuplarıyla sohbet toplantısı yaptı.

Sportif Direktör Ceyhun Kazancı önemli açıklamalarda bulundu!
A+
A-
13 Ekim 2022 15:25

Beşiktaş Sportif Direktörü Ceyhun Kazancı, Şenol Güneş iddiaları ve Valerien Ismael’in geleceği ile ilgili önemli açıklamalar yaptı:

“YERLİ OLSA; BÖYLE OLMAZDI”

“Hocanın eleştirileri fazla rasyonel değil. Defansif olarak iyi gol pozisyonu üretme konusunda iyiyiz en çok pozisyona giren 2. takım. Fener maçında 70’ten sonra kontrol tamamen bizdeydi. Başakşehir maçında da aynı şekilde. İstanbulspor maçında baştan sona kötüydük. Eleştirilerden ‘Ne çıkarırız’ı düşünüyor hoca. Hoca her maçta geriye dönüp analiz yapıyor. Eleştirlerden haberdar. Neyi geliştirebiliriz daha iyi olabiliriz diye çalışıyor. Kendisiyle ilgili çok anlam veremediğimiz eleştiriler var.”

“ŞENOL GÜNEŞ HABERLERİ KASITLI”

“Şenol Güneş’i istemediğim yönündeki haberler kasıtlı yapılıyor. Bu tür haberler bize zarar veriyor. Bu tür haberler ısıtılıp ısıtılıp önümüze getiriliyor. “Teknik direktör seçimi konusunda kararı başkan verir, ben seçimi için alternatifler sunarım. Başkan Ahmet Nur Çebi, Şenol Güneş’i getirmek isteseydi bu görüşme olurdu. Yapılan bu yorumlar her şeyden önce başkana saygısızlık. Karar merci ben değilim”

YERLİ HOCA KREDİSİ…

“Ligimizde her zaman yabancı hocanın kredisinin düşük olduğunu, yerli hocanın kredisinin ise yüksek olduğunu düşünüyorum. Beşiktaş özelindeyse kredi farkı fazla açıldı.”

Futbolcular taktikten mutsuz mu? Kazancı açıkladı

Ceyhun Kazancı, futbolcuların taktikten mutsuz olduğuna dair iddialar için şunları söyledi:

“Bütün futbolcular ile her gün konuşuyorum. Valerien Ismael’in sisteminden oyunundan rahatsız olan bir tane futbolcu yok. Bütün futbolcular memnun. Bu haberler Beşiktaş’a zarar veriyor. Rachid Ghezzal’ın ve başka oyuncuların yönetime gidip Valerien Ismael’i şikayet ettiği haberleri yalan. Valerien Ismael ve ekibi bu oyunu geliştirmek için çok fazla çalışıyorlar.”

Beşiktaş Sportif Direktörü Ceyhun Kazancı, futbolcuların son durumuyla ilgili de açıklamalarda bulunan Kazancı, sakatlığını atlatan Ghezzal ve diğer isimler için şunları söyledi:

“Ghezzal, N’Koudou ve Salih şans verilirse forma giyer gibi duruyorlar ama Ghezzal’ın tam olarak ağrıları geçti diyemeyiz. Redmond ve Dele Alli’nin maç eksikleri olduğunu biliyorduk. Fizik olarak her geçen gün daha da iyi gidiyorlar.”

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.