Sürmen: “Beşiktaş’ın çocuğu olarak oynayacak”

Beşiktaşlı yönetici Bilgihan Cenk Sürmen, Onur Bulut transferi hakkında konuştu.

Sürmen: “Beşiktaş’ın çocuğu olarak oynayacak”
A+
A-
21 Şubat 2023 12:27

Onur Bulut nedeniyle Beşiktaş ile Kayserispor arasında demeç savaşı yaşanırken Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Üyesi Bilgihan Cenk Sürmen, konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

Beyaz TV’ye konuşan Sürmen, “Depremin birinci gününden beri sahadayız. Elimizden geldiği kadar yardımlar yapıyoruz. ‘Burada yatıp burada kalkıyoruz’ desem yeridir. Çok ciddi bir koordinasyon oluşturduk. Çok emek veriyoruz. Bölgeye gidiyoruz. 3 tane çadır kentimiz var, aşevlerimiz var. Bütün gündemimiz bunun üzerinde. Kayserisporlu yönetici depremde bunları konuşmamızı yanlış bulurken kendisi konuşup tweet atınca biz de cevap verdik. Bundan fazlasını söylemek istemiyorum. Konuşurken bile eriniyorum. Çünkü deprem konuşmamız lazım. Ben konuşacağım, beyefendi konuşacak. Bu süreç devam edecek. 1 dakika önce ‘Üşüyoruz’ deyip şimdi kişisel çıkar çatışmalarımız üzerine düşmememiz lazım. Bir tweet attı, yanlış buldum ve cevap verdim kendisine. Burada bırakıyorum. Tekrar cevap hakkımın doğmamasını ümit ediyorum. Konu yargıya taşınmış. Biz konumuzda haklıyız, süreçte haklıyız, ilerleyişinde haklıyız. Menajeri de açıkladı, Onur kardeşimiz de açıkladı ” dedi.

“Evlatlarımızın hiçbirini bırakmayız”

Onur Bulut’un yanında olduklarını vurgulayan Cenk Sürmen, “Beşiktaş’ın çocuğu olarak Onur kardeşimiz çıkacak, oynayacak. Biz de kendisini çok seviyoruz. Kendisi de bizi tercih ettiği için burada. Beşiktaş’ın evladı oldu artık. Biz, onun için elimizden geleni yaparız. Evlatlarımızın hiçbirini bırakmayız” ifadelerini kullandı.

(Kaynak: Sporx)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.