Tartışılan Masuaku, formayı kaptı, golünü attı

Beşiktaş’ta formayı kapan Arthur Masuaku, Kara Kartal’ı 2-0 öne geçirdi.

Tartışılan Masuaku, formayı kaptı, golünü attı
A+
A-
12 Mart 2023 20:34

Opsiyonu nedeniyle Beşiktaş’ta kalıp kalmayacağı tartışılan Arthur Masuaku, Başakşehir karşısında siyah-beyazlıları 2-0 öne geçiren golü kaydetti.

Bu sezon rakip fileleri 2. kez havalandıran deneyimli sol bek, kariyerinde bir ilke imza attı. Arthur Masuaku’nun ilk golü Adana Demirspar’a karşıydı.

GundemBesiktas.com

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

  1. Cenk Cemil dedi ki:

    Yav, bu adam takıma geldiğinden beri yazıyoruz da kimsenin umurunda değil ! Masuaku, gol atsa da atmasa da hiç farketmez ! Çünkü, adam dört, dörtlük bir oyuncu ve Beşiktaşın Adrianodan sonra gördüğü en iyi sol bek ! Futbol ve futbolcu cahlleri düne kadar bu adamın altını oyuyorlardı ve gönderilmesi için de teneke çalıyorlardı ! Aynışekilde Saiss de öbyle…Dünya Karamsına seçilmiş bir oyunuc olan Saiss’i Tayyip Talha’nın yedeği olarak bekletmek ancak kaprisli ve eksantirik bir hocanın uygulamsıdır ! Bu yüzden Şenol Hoca’nın derhal görevdenaşınması gerekiyor ! Çünküi Saiss Beşiktaşa gelen en sağlam ve faydalı bir Stopperdir. Bunu görememek bakar kör olmakla eş değerdedir ! Yönetim artık uykudan uyansın da iş-işten geçmeden elimizdeki değerlere sahip çıkan bir hoca bulsun diyorum !

  2. Cenk Cemil dedi ki:

    “Tartışılan Masuaku !” denmiş ! Peki kim bu adamı tartışıyor ? Basındaki Beşiktaş ve Valerien Ismael Düşmanları ! Valerien Ismael’i gönderdiler ! Ardından bu sezon en faydalı transfer olan Weghorst’u da kimse ne olduğunu anlamadan gönderdiler ! S>ıra şimdi “tartışılan” denilen Masuaku ile Tayyip Talha’nın yedeği olarak soyundurulan Saiss’e geldi! Şu eksantirikliğie bir bakınız ki, bu adamların hepsi bu yılki Beşiktaşa DİNANİZM getiren adamalr ! Altları neden oyuluyor = Çünkü, basındaki Beşiktaş düşmanalrı öyle istiyor ve bunu da takımın hocalığına getirilen Şenoloca züğerinden yapıyorlar ! Hocanın Masukau ve Saiss kaprisliği, maalesef yeni glen Romen futbolcu Maxim’re de yansımış durumda !.. Güneş Hoca bu adamı da neden ıynatmıyor dersiniz ? Yoksa, takım için faydalı olmayacaktı da bilgisi haricinde mi alındı ? Yok böyle bir şey ! Ama, hocanın eksanrtirikliği tavan yapmasına rağmen hiç kimse gönderilmesinden bahsetmiyor !